Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék rátalálni a hivatáso...

Szeretnék rátalálni a hivatásomra, de fogalmam sincs mit csináljak! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos nem annyira divatos az érdeklődésem, eléggé vallásos beállítottságú vagyok. Egészen fiatalon is a Bibliát forgattam, hintettem az Igét a közvetlen környezetemnek. Szeretném azt csinálni ami érdekel és amiből megélek, viszont nem tudok hosszútávon elvonulni, papnak, szerzetesnek menni, mert hiányozna a világi élet, miközben az is kimerít hosszútávon. Valahogy a kettőt kéne ötvözni, de azt meg nem tudom hogyan csináljam!

2023. máj. 3. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj teológiát és aztán taníthatsz hittant.
2023. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretek egyedül dolgozni, de közben egy közösséghez tartozni!

A magam főnöke lenni, de közben adni másoknak!

2023. máj. 3. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-esnek jó az ötlete. Jelentkezz az egyik hittudományi főiskolára és majd ott megtalálod hogy mi az ami tetszik neked. Nem kell papnak lenned, van sok más munkakör is az egyházakon belül.
2023. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vallási érdeklődés egy dolog, viszont tartok attól, ha elkezdem, végül nem ott kötök ki, ahol lenni szeretnék. Nem ismerem az egyházak intézményes működését és nincs is 100%-os bizodalmam bennük. Ettől függetlenül a vallási érdeklődésem alap és nagyon erős!
2023. máj. 3. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben bemennek a templomba és tanácsot kérnék a paptól.
2023. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Siraso

Temetkezesi vallalkozo

Hullasminkes


Mind f.sza foglalkozas. ! Probald vegig.

2023. máj. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hitoktató lehetsz, de abból azért olyan túl jól nem fogsz megélni.


A valláson kívül mi érdekel még? Lehet, hogy inkább a többi erdeklodesed mentén kéne elindulni.

2023. máj. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!