Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kerülnek, ha semmit nem...

Miért kerülnek, ha semmit nem akarok tőlük (már)? (előzmény lent)

Figyelt kérdés

Meg szerettem volna ismerni az egyik kolléganőt (úgy, mint kb. engem mások a cégnél), gondoltam megkérdezem a nevét, de elvileg "kicsit ijesztő" voltam, annyira, hogy ijedtében nevetett(?). Azután csak érdeklődtem feléjük, azóta meg egyre nagyobb távolságot tartanak velem, annyira, hogy ha már vízért is megyek be, akkor is elmennek, illetve én sem szólok hozzá szinte semmit. Hozzá sem értem, nem is fogdostam, stb.


Zaklattam volna őt? Ha igen pontosan, mivel? Velem van ilyenkor a probléma? Érdekes, egy csomóan kérdezték meg a nevem, de nagyon nem kezdtem el ijedezni ennyitől, illetve más nő nemű személy sem.


Lehet az is, hogy volt valami traumája?



2023. máj. 6. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésedre a választ egészen biztos, hogy te tudod, mi meg nem. Nemigen értem, mért tőlünk kérdezed.
2023. máj. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rébuszos öccse is megérkezett az oldalra?
2023. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 ezt most nem értem hogy jön ide
2023. máj. 7. 09:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt az igazi kérdés az, hogy Te miért kerülöd őket ha semmit nem akarsz tőlük, ifjú skywalker
2023. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Te miért nem kerülöd őket ha semmit nem akarsz tőlük (annyira jó lett volna ha elsőre összejön -.-")
2023. máj. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet én is ezt fogom csinálni, de teljesen. Eddig csak egy helynél tudtam, hogy szokásosan ott vannak, és azért nem mentem be, inkábbb kivártam.
2023. máj. 7. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!