Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, ha ezt mondja...

Mit gondoltok, ha ezt mondja nektek az egyik munkatársatok?

Figyelt kérdés
Egyenrangú a pozícióban vagyunk, csak ő már egy évvel korábban ott van. Csináltam egy hibát, amit ő észrevett. Szólt nekem, és kérte hogy javítsam is ki. Utána mondta, hogy nyugodjak meg, nem mondja el senkinek. Miért mondta ezt szerintetek? Neheztelnétek rá emiatt?

2023. máj. 12. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta, mert ilyenkor az ember általában be szokott parázni, hogy mi lesz, ha a főnök megtudja. Szimplán csak erről akart téged biztosítani, hogy ha esetleg emiatt elkezdenél aggódni, akkor ne tedd, mert nem fogja elmondani se a főnöködnek, se a munkatársaidnak.

Ez egy nagyon szép gesztus tőle, meg kell neki köszönni és el kell felejteni.

Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.

2023. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1.-nek igaza van és megjegyzem, igazi s.ggfej az aki beköp másokat a főnöknek. Volt ilyen munkatársam, akkor még barátok voltunk és elmeséltem neki egy munkahelyi bakit privátban, hogy milyen jó, hogy nem vette észre a főnök. Ő meg szaladt beárulni a főnöknek. Soha többet nem mondtam neki semmit.
2023. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tuti elmondja.
2023. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tudi333 ***** válasza:
Normális emberi gesztus volt.
2023. máj. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne rá haragudni emiatt? Rendes tőle, ha tényleg nem köp be. A legtöbben ezt tennék...
2023. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülnék, hogy nem megy árulkodni. Ráadásul ha olyan hibáról van szó, amit, mint mondtad, ki lehet javítani, akkor kifejezetten értelmetlen és tahó dolog lenne beköpni a másikat.
2023. máj. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!