Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik vezetők és sok meetingen...

Akik vezetők és sok meetingen vesznek részt, mennyit jegyeznek meg az ott elhangzottakból?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az, de valahogy nem szeretem a meetingeket, annak örülök, ha békén hagynak és tudok haladni a saját munkámmal. Azt utálom a legjobban, amikor már félórája megy egy meeting és rákérdeznek, hogy mit gondolsz erről meg arról, közben meg kb 5 perc után elvesztettem a fonalat és annyira nem is érdekel az egész.

Aki vezető és sokféle megbeszélésre jár, az mennyit jegyez meg ezekből? Vagy mi alapján tudja a következő meetingen, hogyi volt az előzőn? Nekem az a bajom, hogy nem jegyzem annyira azokat a dolgokat, amiket nem tudok összekötni.



2023. máj. 23. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem véletlenül ők a vezetők, és nem te.
2023. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Nekem például nagyon jó memóriám van és ennek bizonyítéka hogy osztályban legokosabb és legmenőbb vagyok szokták mondani zseniálisan okos vagyok és mindenki olyan szeretne lenni mint én ezért sok zseniálisan okos menő osztálytársam van mert mindenki engem utánoz ezért mindenki mert felnéz rám mindenki zseniálisan okos meg menő és ezért leszek jó főnök mert jó hatással vagyok másokra és a meetingeken mert zseniálisan okos menő vagyok gondom sem lesz.
2023. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent. Sőt legtöbbször nem is jegyzetelek... 😃
2023. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

Hogy csinálod? Vagy annyira érdekel az egész, hogy nem is esik nehezedre?

2023. máj. 23. 19:20
 5/13 Rising Phoenix ***** válasza:
35%
A meetingen az aktuális hét aktuális feladatait vesszük sorra, melyik projekt hol tart. Általában nem nehéz megjegyeznem az ott elhangzottakat, mert odafigyelek arra, aki beszél, érdekel a mondanivalója és képes vagyok véleményt alkotni a hozzáfűzött ötletekről. Amiről kialakul egy önálló gondolatom, azt nem felejtem el. Ha elhangzik olyasmi, amiről úgy gondolom esetleg elfelejthetem, mondjuk egy dátum, azt feljegyzem magamnak.
2023. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván érdekel. És van ilyen képességem hozzá. Meg fotografikus memória.

De ez persze nem elvaras mindenkitől

2023. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzetelek, nem mindent, csak a címszavakat
2023. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem is van, amikor egész hosszan oda tudok figyelni valamire és suliban nem is volt ezzel gondom, csak lehet munkában még nem találtam meg a helyem, de bízom benne, hogy egyszer sikerül és ha nem, hát nem muszáj mindenkinek vezetőnek lennie.
2023. máj. 23. 20:07
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Nálunk volt süti meg itóka, úgy kibírható. :)
2023. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Mit gondolok róla? A munkarendet kell lefektetni, a kollégákat nem lehet megváltoztatni.
2023. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!