Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A saját "csoportvezetőmnek"...

A saját "csoportvezetőmnek" kár volt elmondani, hogy fizetésemelést kapok?

Figyelt kérdés

Meg kell említeni, hogy mondjuk csak névleges csoportvezető. A főnökünk mondta, hogy mivel egyenlőtlenségek vannak, ezért az egyik kolléga kap tőlem pár feladatot és mivel meg vannak elégedve a munkámmal, ezért kapok valami 8% fizetésemelést. De ezt ne mondjam senkinek.


Négyszemközt megemlítettem a csopvezetőnek, hogy nem értem,mi történt, de örülök, hogy vesznek el projekteket, mert rengeteg a feladatom. (Ez a része úgyis nyilvános lesz minden koléga előtt)


Rákérdezett h mit mondott még a főnök. Én azt hittem, hogy amúgyis tud róla, úgyhogy elárultam a 8%ot is értetlenkedve. Aztán láthatóan rosszul esett neki, de hozzá tette, hogy tudja hogy nem én "tehetek róla" és hogy tudja hogy úgyis csak azért mondtam el neki mert én is érzem ebben az igazságtalanságot.


Aztán azóta megbántam hogy elárultam. Vissza lehet ezt valahogy szívni? 🥶 Nem akarom hogy ebből háborgás legyen. De ha egyenlőtlenség van, akkor valószínű az én fizum volt a legkevesebb, nem?...


2023. máj. 27. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a főnök azt mondta, ne mondd el senkinek, akkor marhára nem kellett volna SENKINEK kipletykálnod. Üzleti titkot sértettél.

Nem lehet visszaszívni.

2023. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát téged se fognak alkalmazni az 51-es körzetbe :)

Mostmár nem tudod "vissza szívni" , szerintem hagyjátok a témát ez van , ilyen a munkahely.

2023. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk mindenki tudja, hogy a másik mennyit keres. Nincs akkora eltérés, hogy tabu maradjon. Szerintem semmi rosszat nem tettél. Ha őt meg bosszantja, hogy ennyit kaptál, akkor mennyen fel a főnökéhez, aztán kérje számon. De sokak a szájukat nem merik kinyitni...
2023. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!