Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Verekedtetek màr munkahelyen?h...

Verekedtetek màr munkahelyen?ha igen,mi lett belőle?

Figyelt kérdés
2023. máj. 27. 07:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2023. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szerintetek ha történt egy verekedés a munkahelyen,és csak az a 2 fél volt ott,kamera nincs,akkor milyen következménye lehet?kinek fognak hinni?ha az egyik azt mondja hogy volt verekedés,a másik nem,akkor mi van?
2023. máj. 27. 08:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha nincs tanu , nem lesz következménye. Esetleg egy visszavágó.
2023. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Bocs. Tanú
2023. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Attól is gúgg hogy mennyire látszik rajtuk a bunyó, pl ha két csaj megtépi egymást, akkor ott nehezen tagadják le hogy balhéztak.
2023. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
volt most a kollégàmmal egy verekedésem,inkàbb verésnek nevezném. máshogy nem lehetett màr ezt a szitut elkerülni(c type),csak 2-en voltunk,kamera nincs. elsőnek elkaptam a torkànàl és a falhoz szorítottam,majd levittem a földre és 2-őt bele vertem a fejébe. az arcàt nem találtam el szerintem,úgy hogy nagy nyomok nem lehetnek rajta. ő fogta magát hazament,aztán a főnököt próbàlgatta hívni,azóta még nem hívtak
2023. máj. 27. 09:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6



Hát ha tisztességes "párbaj" ;tehát a felek megbeszélik,hogy lerendezik a vitás ügyeket szemtől szemben és csak kettőjük van jelen az esetnél,akkor bizonyára nem lesz különösebb következménye.Mert egymást nyilván nem köpik be.

De a szöveged alapján a te esetedben nem erről van szó.Hanem csak letámadtad az illetőt aztán megcsapkodtad.Így nagy eséllyel köpni fog az áldozatod.

2023. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
letàmadásnak nem nevezném,mert ő fogta magàt,leült és nyomkodta a telefonjàt. én szóltam neki,hogy segítsen dolgozni,aztàn ő elkezdett nevetni,és azt mondta,hogy mi van ideges vagy f*sszopó gyerek,majd oda àllt 2 centire az arcomhoz,és elkezdett a fejével ijeszgetni. szóval ő provokàlta ki az egészet,tipikusan az az 50 kilós c type,akinek a szája nagy,de amikor rajta téredeltem akkor már könnyezett a szeme,meg mondogatta hogy szàlljak le róla,aztàn még ő rohan a főnökhöz…
2023. máj. 27. 09:57
 9/23 A kérdező kommentje:
ja,és ezekkel nincs olyan hogy tisztességes pàrbaj,mert nem tudjàk elviselni a vereséget 1v1-ben,csak 5-en tudnak egy emberre menni.
2023. máj. 27. 09:58
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na de hanem akart dolgozni,akkor miért nem jelezted a főnöknek ,hogy csináljon már valamit mert egyedül nem tudod elvégezni a munkát?
2023. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!