Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Adnátok tanácsot, hogy ilyenko...

Adnátok tanácsot, hogy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem sokára fogok a mekiben dolgozni. Nagyon sok álláshírdetést bújtam több hónapon keresztül. Nagyon sok helyre elküldtem az önéletrajzomat és 3 diákszövetkezethez is csatlakoztam. Pár helyről visszahívtak interjúa. Néhányan voltak akik szóltak, hogy majd hívnak de azóta se hívtak, voltak olyanok akik emailben értesítettek, hogy nem sikerült a felvétel. A meki vett fel végül, de az is érdekesen történt, ugyanis először személyesen adtam át az önéletrajzomat egy kollégának ( utólag rájöttem, hogy az az önéletrajz valószínű soha nem jutott el a főnökhöz mert akkor amikor ez történt nem hívtak vissza. Ebből viszont megtanultam, hogy ilyen papírokat csak vezetőnek adok át. Ilyen téren hibáztam. Bánom.) Majd amikor beléptem a Fürgediák szervezetbe, akkor már amikor újra jelentkeztem a munkára közölték velem, hogy felvettek( ekkor már a vezetővel beszéltem mert ő vezényelte le az interjút).


Viszont most a munkakezdés előtt pár nappal történek bennem a felismerések és megfigyelések:


1. Ott dolgozik az egyik általános iskolai osztálytársam akivel nem volt rózsás a kapcsolatunk az iskola 8 évéből max évente 5 mondatot szóltunk egymáshoz.


2. Ma mentünk barátokkal abba Mekibe, ahova menni fogok dolgozni. És mikor kikérük az ételt és vártunk az egyik barátom azt mondta, hogy mikor ment az ételért, akkor hallotta, hogy az ott dolgozók azt beszélik, hogy itt vagyok és én fogok itt dolgozni. És ebből azt következtettem le,hogy ők kibeszélnek mindent és mindenkit. Azt szeretném kérdezni, hogy ha esetleg tényleg egy ilyen közösséget fogok ki akkor ezt hogyan lehet kezelni?


23/L



2023. máj. 27. 22:47
 1/7 Rising Phoenix ***** válasza:
73%
Leszarod mit beszél rólad, az aki nem is ismer. Úgy.
2023. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

😂

Túlgondolod

Csak azért mondták hogy te fogsz ott dolgozni mert kíváncsiak rád.

Ne aggodj miatta, és minden munkahelyen lesz olyan akik kibeszelnek másokat.

2023. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos igen, szokásom túlgondolni a dolgokat. 😅
2023. máj. 27. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Ameki egy csicska munka. Jó, minden diákmunka csicska munka, szóval ne érts félre. de tanulás meleltt nagyon jó, mert a meki az egyik legrugalmasabb hely munkaidő beosztására. Menj és tudd le a munkaóráidat, az embereket meg xard le. Ez egy olyan hely, ahol mindenki szívből gyűlöl dolgozni, de egyszerűen nincs igazán jobbra lehetőség. Mindenki frusztrált, ideges, a munkakörnyezet is kellemetlen. A minnden apjaik munkán kívül is stresszesek.


Szóval számíts a legrosszabbra. De ezen kívül amúgy ajánlom suli mellé, mert tényleg az van, hpgy a többi diákmeló az vagy ugyanilyen, vagy rosszabb.

2023. máj. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet a haverod ugratott?

Mondjuk a mekiben elég nagy pörgés van, nem lesz sok csevegés, meg forog a társaság, úgyhogy nemigen tudnak pletykálkodni. Ne érdekeljen senki. Elvégzed, amit kell, és irány haza.

2023. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
fúha
2023. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem lesz ilyen pletyizésre időd. Még ha valami véletlen folytán ugyanakkor küldenének el ebédszünetre olyannal, akit nem bírsz, akkor máshova ülsz le kajálni, na bumm.

Ha épp nem lenne dolgod azzal, amire aznap be vagy osztva, akkor besegítesz másoknak, nem fogsz unatkozni. Ha nagyon gázos a dolog, akkor az étteremvezetőtől kérhetsz áthelyezést másik mekibe. De kétlem, hogy ilyen tinidráma szintű dolgokkal idejük és kedvük lenne foglalkozni.


Ez egy olyan munkahely ahova bemész, ledolgozod a műszakod és utána mész dolgodra.

2023. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!