Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ryanair ügyfélszolgálatos...

Ryanair ügyfélszolgálatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Van aki dolgozott/dolgozik Ryanairnél ügyfélszolgálatosként (costumer support/service). Ha igen, akkor milyen? Mennyi a fizu, megéri e csinálni stb.

Egyik volt ismerősöm mondta hogy ha szeretnék akkor szoljak neki es 2 het betanulasi ido van meg hogy mindig van felvétel.



2023. máj. 29. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Call center munka inkább
2023. máj. 29. 19:36
 2/6 Narsil válasza:
86%

Csak ügyfélként volt velük tapasztalat, arra azt mondanám átlagos.

Az viszont sokat sejtet, hogy mindig van felvétel: nem bírják sokáig az emberek.

2023. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2023. jún. 1. 10:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaszok johetnenek meg koszonom
2023. jún. 18. 14:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Masok szerint?


28 eves srac vagyok, majus vegen jottem haza UK-bol es nem tudom visszemegyek e jovohet penteken (le van foglalva repjegy, de hezitalok kicsit.



Volt ismeros dolgozik ugynokkent Ryanair-nel es mondta mindig van altalaban felvetel ügyfélszolgálatos munkakörben. Azt mondta a fizu olyan netto 250e (asszem) kb plusz kafeteria. Ugye kerdesekre kell valaszolni jaratfoglalassal kapcsolatban, modostias, porblemak, stb allitolag. Meg 2 het betanulasi ido van.


Akik mar dolgoztak ilyen munkakorben, azoktol kerdem: nagyon stresszes, lelekolo? Megeri csinalni? Gondolom nagy a fluktuacio ha gyakran van felvetel Ryanair call centernel. Angolommal nincs baj, de nem vagyok az a kommunikativ tipus legtobbszor, attol fugg milyen kedvem van. Felszolgalokent meloztam kulfoldi letem alatt leginkabb de nem annyira szerettem.



Nincsen semmilyen kepzettsegem csak sima erettsegi meg biztonsagi őr okj kepzes, de nem tudnek benne dolgozni, nem vagyok az a hatarozott, magabiztos egyen. Gyarban meg nem szivesen megyek gürizni. Debrecen kornyeken lakom, ahol folyamatosan epulnek a gyarak


(BMW, akksigyar is lesz, bar utobbi remelem nem, kornyezeti okokbol kifolyolag) Tehat tul sok lehetosegem nincsen elhelyezkedes tekinteben.



Tanulas megint kilove mivel semmi nincs ami igazan erdekelni kepzesek tekinteteben, mielott meg valaki javasolna hogy miert nem tanulok valami szakmat.

2023. okt. 8. 05:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Fizu 250-280 asszem nettoban.
2023. okt. 8. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!