Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizalomvesztés a munkáltatóval...

Bizalomvesztés a munkáltatóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azonnali hatállyal fel lehet mondani, ha a főnök minden hónapban mást kommunikál? Pl. Egyik hónapban elmondja hogy leépítés lesz, és elsők között fog megválni tőlem és értsem ezt meg. Majd amikor beadom a felmondásomat akkor vérig van sértve, hogy el akarok menni egy másik céghez. Úgy érzem a 30 napos felmondási idő egy borzasztó mérgező időszak lesz, ezt szeretném lerövidíteni.
2023. jún. 6. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
A 30 napos felmondási időt csak akkor tudod lerövidíteni közös megegyezéssel ha a főnököd is akarja. Esetleg elmehetsz táppénzre. Vagy kibírod azt a 30 napot.
2023. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Táppénz. Amugy az zavarja hogy elobb felmondtal.
2023. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

Felmondhatsz azonnali hatállyal is, ha nagyon nem bírod. A felmondó levélben meg kell indokolni persze. Van erre is sablon, az okokat meg beleírod.

Nekem volt egy munkahelyem, ahol konkrétan lelkileg kikészítették az embereket. Volt egy pont, aminél azt mondtam, hogy oké akkor most elég volt. Megírtam ezt is a levélben. Elfogadták, persze nem is lett volna más lehetőségük, tudták jól milyenek valójában és örültek neki. Mérgező emberekkel nem szabad együtt maradni munka kapcsolat esetén sem. Találsz százszor jobb helyet.

2023. jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!