Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged idegesít az, ha valaki...

Téged idegesít az, ha valaki rendszeresen beviszi a gyereket a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Nem úgy gondoltam, hogy mindig, de pl. nyári szünet alatt sokszor.
2023. jún. 7. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Többnyire igen
Gyerek- és helyzetfüggő
Egyáltalán nem zavar
45 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon...
2023. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Emiatt egyszer összeverekedtem a kollégámmal. Mindkettőnket kirúgtak. Azóta már nekem is van gyerekem és már örülök, ha valaki behozza, ne legyünk ennyire lelketlenek.
2023. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Régen nem idegesített. Azóta viszont igen, mióta az egyik marhának a hülye kölyke megnyomott valamit a gépemen, amíg kimentem a mosdóba, és azzal az egyetlen gombnyomással valahogy az egész aznapi munkámat szépen eltüntette. Ráadásul még az édesapukájának állt feljebb. El is küldtem az anyjába, hálistennek már nem dolgozik a cégnél.
2023. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha tud a gyerek viselkedni, akkor nem, de ez ritka. Úgy viszont elég nehéz dolgozni, ha közben folyamatosan sikoltozik és rohangál körülöttem egy bölcsődés.
2023. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem csak az zavart, hogy folyamatosan fingott a gyerek és egy idő után már nagyon idegesítő.
2023. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk kutyát lehet bevinni, de azok nyugton vannak, kisgyerek nem. Kicsit nagyobb gyerekkel már nincs sok gond, azook nem zavarnak,
2023. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Büfés hölgy covid alatt behozta a kisiskolás gyerekét, nem tehetett mást. A gyereknek viszont figyelem kell, akkor is, ha éppen tud viselkedni. Ez a gyerek nagyon rossz evő lehetett, mert az anyja percenként könyörgött neki hogy egyen még egy falatot az ebédjéből. Ez alatt felgyűlt a sor, nekem meg telt az ebédszünetem...

Szóval megértő voltam, de nem örültem.

2023. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

milyen csöves munkahely az ahova beviheted a gyerekedet?


Egy épeszű munkáltató ezt nem tolerálja

2023. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

"megnyomott valamit a gépemen"

Tehát ott hagytad a fontos munkádat, nyitva, mentés nélkül.

Darwin-díjas cselekedet volt. Örülj neki, hogy csak a munkád ment rá.

Mondjuk ez nem menti a gyereket - de mire számítottál, mikor ott hagytad?


"Ráadásul még az édesapukájának állt feljebb."

Ez sem volt szép tőle. Eleve nem kellett volna odaengednie.

Ettől függetlenül te ugyanolyan hibás vagy.


"El is küldtem az anyjába"

Tökéletes és hasznos reakció. Ennél jobbat nem is tehettél volna, ez mindent megoldott!


Vicces társaság lehettetek: neveletlen gyerek, két primitív és neveletlen felnőtt között :-(

2023. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. De nem érdekel, nem megyek oda ismerkeddni, pacsizni, jópofizni az "ilyenekkel".
2023. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!