Melyik opció előnyösebb állás interjún?
Sziasztok!
Nemrég jelentkeztem egy állásra pályakezdőként. Úgy gondolom elég jó esélyeim vannak, önéletrajzom alapján szimpatikus vagyok nekik. Be is hívtak egy elbeszélgetésre aminek nagyon örültem.
Itt jön a probléma: gondoltam fel próbálom a létező egyetlen "elegáns" ruhám, és hát 2 nappal az interjú előtt szembesültem vele, hogy kihíztam 🥹. Mivel rég volt rá szükségem ezért a szekrényben állt egy ideje.
Ez az egy zakóm van, illetve 2 ingem. Szerencsére nadrágom van egész tűrhető.
Tudom, hogy nem ezen múlik az egész, de mégiscsak fontos az első benyomás.
Csatoltam néhány képet, begombolva illetve kigombolva. Valamint egy fehér és egy sötét kék inggel.
Véleményekre lenne szükségem.
Előre is köszönöm!




válasza:Kék ing, kigombolva
Igényes, tiszta, illatos legyél, a has nem számít.




válasza:1-es köszönöm valahogy én is a kék felé hajlok csak nem vagyok benne biztos még :)
2-es (ha nem ugyanaz a személy) ez is szóba jött de ha nem szükséges akkor maradok annál amim van erre az egy alkalomra és ha később szükség lesz egyre akkor mindenképp nézek egy újat




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Csak nem a ballagós öltöny? Azzal én is így jártam xD De elég az ing. Az meg senkit nem érdekel, hogy hasad van.
Hacsak nem kitétel a jó fizikum. De az öltönyből arra következtetek, hogy nem.




válasza:Öltönyt elengedném. Alapból nem is szükséges, nyár is van, és begombvolna nagyon látszik hogy már kicsi rád.
Az inggel arra figyelj, hogy ülve se feszüljön túlságosan. Színe mindegy. Ahogy írták senkit nem érdekel a hasad. Nálunk az irodában pl amúgy is megszokott hogy hogy a friss vékony srácok hamar pocakot eresztenek.
További kérdések:
Persze most vegyük ki az olyan helyzeteket hogy valaki pl. rákos lesz vagy esetleg lesz hogy lebénul, tehát vegyük ki a tragédiákat. De sokszor úgy érzem hogy ha az élet részeit nézzük akkor a munka, munkahely a legrosszabb dolog a világon, egy állandó teher, egy...
Másodállásban egy olyan munkahelyen dolgozom ahol nincs fix munkaidő, ezáltal fix kezdési időpont sincs, hanem munka függvényében kezdünk és végzünk. Minden napra más van beosztva, így dolgozunk körforgásban és így kijön egy emberre 5-6 nap egy hónapban. Eddig...
Cigány ember vagyok, két kisgyerekkel, rendesen dolgoznék, de úgy érzem hogy a magyarok előítéletesek velem. Másfélévig munkanélküli vagyok, gyakran érzem azt, hogy a származásom hátráltatja a munkakeresést. 27/F
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




