Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha öntörvényű, másoknak...

Ha öntörvényű, másoknak megfelelni nem tudó, csak magam világában elrévedő, de társadalmi nyomásra kollektívában dolgozni kényszerülő antiszociális személyiség vagyok akkor milyen munkát végezzek?

Figyelt kérdés

[link]


Elegem van azokból a demagóg tanácsokból mint a fenti is. Könyörgöm! Dolgozni bárhol dolgozok emberek lesznek. Mindig lesz egy főnök vagy egy megrendelő (vállalkozás esetén), akinek a se**ét nyalni kell és alkalmazkodni hozzá meg jópofizni.

Vagy céges buli, ahol bratyizni kell mert ha nem, nem leszek csapatjátékos és kiutálnak.


Abból is elegem van, hogyha holnap felmondanék a munkahelyemen, akkor 100-ból 100 olyan munkahelyre tudnám csak beadni a CV-met, ahol fiatalosnak, csapatjátékosnak, terhelhetőnek, proaktívnak, igényesnek stb. magyarul csicska droidnak kell lennem.


Hogyan tudnék önmagam lenni végre 33 évesen? Szarni a világra, az se érdekel, ha mindennap csak olcsó kaját eszek 1500 Ft-ból (konzerv meg húsleves) és egy 30 nm-es 1 szobás garzonban élek (úgyis egyedül mert kutyának se fogok kelleni sose).


Holnap tegyük fel kivarrom az egész testem tetkóval, beolvasok az összes kollégámnak.

Hogyan tovább? Milyen szakma/végzettség/munkakör várja tárt karokkal az igazi egyéniségeket/magának való nehéz eseteket/elfojtott antiszociális személyiségű nerd-eket?


jún. 3. 21:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

"Holnap tegyük fel kivarrom az egész testem tetkóval"


Ha tehetős vagy, miért aggódsz ennyire?


"Szarni a világra, az se érdekel, ha mindennap csak olcsó kaját eszek 1500 Ft-ból (konzerv meg húsleves) és egy 30 nm-es 1 szobás garzonban élek"


Tehát mindezt jövedelem nélkül is tudod finanszírozni? Akkor tényleg nem értem, mi a problémád.

... vagy, ami valószínűbb, nem 33 éves vagy, hanem kb. 13, és el se tudod képzelni, hogy az "olcsó" kaja is pénzbe kerül, és az 1 szobás garzonnak is van rezsije minden hónapban.

jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom, de én néha már az öngyilkosságon gondolkodom. Nagyon elegem van már. Az az élet minden szempontból a kontrollról szól, valaki(k) mindig le akarnak kontrollálni, ledominálni a másikat, elnyomni. Most konkrétan reszketek a dühtől.
jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Legyél hajléktalan, aztán majd kikoldulod a napi kannásborra valót. Van itt egy kérdező, aki évek óta az akar lenni, fogjatok össze.
jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
3# Nem kevésbé rosszabb a hajléktalanság, mintha a szülő csak egy ingyenrabszolgának, cselédnek tart, lelkileg meg kicsinál teljesen.
jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Az agyam szétrobban.
jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan az isten verje meg az ilyen ledominálok embereket. Százezerszer!
jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
6# *ledomináló
jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Lakás- vagy irodatakarító. Takarítasz, amikor nincsenek otthon vagy munkaidő után.
jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociálisra gondolsz itt, vagy aszociálisra?


Az antiszociális az az, amikor valaki rombol, verekszik, gyújtogat, hangoskodik...


Az associális meg csak imtrovertált.


Amennyiben az utóbbi, akkor esetleg vállalkozz.


Pl villanyszerelés, klíma technikus, szobafestõ, vízvezeték, egyéb ilyen melók esetén lehet te a mester, egyedül dologozol, mindenféle embernek.

Azaz nem mindig ugyanazok vesznek körül, és általában annyi a szociális interakció, hogy ott a csap amire rá kéne nézni, kérsz kávét? Aztán otthagynak vele.

jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
Valami kreatív, magányos hivatás, ami jól hoz a konyhára.
jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Miért van az munkahelyen ha valaki kicsit furcsább meg antiszociális, azt a többiek folyamatosan fúrják a háta mögött és ki akarnák rakatni?

Az ilyen ember akkor mit csináljon szerintük, ne dolgozzon menjen az utcára lakni vagy a híd alá?

Más is teljese antiszociális lett mióta home office-ban dolgozik?

Régen szerettem az irodában dolgozni, most már viszont teljesen begubóztam

Most tényleg én vagyok az antiszociális?

Egy faluban lévő egyesületnél dolgozom. A szomszéd faluból járok kocsival, kb 15 perc alatt vagyok itt. 2 kolléganőm pedig ingyen taxinak néz. Az egyik nyugdíjas, heti 3 napot jár. a városból jár ki busszal. A buszmegálló gyalog kb 15 perc az irodától. Pont útba...

Akinek nincs életcélja annak milyen munkát érdemes végeznie?

Ráadásul lehetséges, hogy mentálisan beteg is az illető (ASPD).

Ilyenre mondják, hogy antiszociális?

Van egy munkatársam, reggel bejön, csinálja a munkáját, egész nap senkihez sem szól,csak a munkával kapcsolatos dolgokat beszéli meg.én beszélgetnék vele, de látni rajta, hogy semmi nem érdekli a munkán kívűl. szinte azt sem tudjuk kicsoda, micsoda, hogy él, van e...

Felsorolnátok magányos (antiszoc) munkaköröket, amihez nem kell diploma, el lehet vele helyezkedni és van is jövője?

Az a helyzet, hogy totálisan elegem lett az emberekből. Diplomával dolgozom support/fejlesztő cégnél és ezalatt a fél év alatt full ráment az egészségem a stresszre, de alapból az emberekkel is utálok beszélni, nem tudok (és nem is akarok) szocializálódni, nem akarok...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!