Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hová pakoljam a cuccaimat az...

Hová pakoljam a cuccaimat az új munkahelyemen? Sok a kétes ember, és félek, hogy ellopják.

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy suli mellett munkát vállaltam egy gyárban pár hétre.Már most kikötötték,hogy nekünk újaknak nincs biztosítva szekrény az öltözőben,be a csarnokba viszont nem vihetünk be cuccot.Így az öltözőben kell lepakolnunk mindent,és bízva a szerencséen,hogy nem lopják el.Állítólag az előtérben van kamera,de én nem bízok a módszerben.A cuccokért felelősséget nem vállalnak,de elvárják,hogy szinte őrizetlen helyen tartsuk a kabátokat,stb.Ez egy hatalmas gyár,egy egész falunyi méretű,és rengeteg kissebbségi dolgozik ott.Állítólag van lopás is bőven.Nem szívesen megyek oda dolgozmi,de jelenleg nincs más lehetőség,és kell a pénz a sulihoz is.A kabátom elég drága darab,másik meleg kabim pedig nincs amit oda felvehetnék,mert a többi túl vékony,és nem mehetek ilyen messzire "könnyesen" dolgozni.Arról lemondtam,hogy táskát vigyek,megoldom egy övtasival,a fontosabb dolgokat oda pakolom (pénz,tampon,stb),azt bevihetem magammal.Milyen megoldást találjak ki a kabát dologra?

2012. nov. 24. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Majdnem 5 éves a kérdés.

Nekünk az a szerencsénk, van kis szekrény ahova legalább a kis tatyónkat bezárhatjuk.

Kabát és a többi holmi bizony nyitott öltöző, sztenderes, vállfás...

2017. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!