Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapolcán és környékén csak...

Tapolcán és környékén csak nekem ilyen nehéz munkát találnom?

Figyelt kérdés
Sajnos 21 éves pályakezdőként keresek állást, szakközépiskolába jártam, érettségim és egy műszaki szakmám van, németül egész jól beszélek. Akárhova is jelentkezek mindig csak az állás már betelt vagy köszönjük a jelentkezést de másé a meló vagy vissza sem jeleznek az esetek 70%-ában. Kb. 25 helyre jelentkeztem eddig, csak egy helyre hívtak állásinterjúra ott is ahogy elnéztem a többieket mind tapasztalt 30-35 év körüliek voltak, egyből láttam, hogy nem sok reményem lehet, fel sem vettek. A munkaügyi központ csak dísznek van Tapolcán, meg hogy legalább az ott dolgozóknak legyen munkája, eddig sosem tudtak mondani semmi álláslehetőséget. Szó szerint gyakran tömegek vannak ott olyan sok a munkára váró ember és sok a 35-40 körüli ember, akinek gyereke, felesége van és nem tud kenyeret adni nekik, ilyenkor örülök, hogy még nincs családom, és ha így haladnak a dolgok talán nem is lesz. Közben mindenféle tanfolyamra járok, de már kezdek elkeseredni, nem látom értelmét a tanulásnak, ha úgysem kapok munkát. Kérdem én más is így van ezzel, aki Tapolcán és környékén él, várom a tapasztalatokat, véleményeket!

2013. jan. 16. 14:19
 1/2 anonim válasza:
NEM!!!!
2013. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én is pályakezdő vagyok Tapolcán, érettségivel és 2 szakmával, de nekem is elég nehéz dolgom van

talán majd ha a laktanyák helyén lesz valami akkor ott lesz esélyünk

a munkaügyi sajnos tényleg nem sokat ér, bár ez szerintem nem rajtuk múlik

2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!