Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (munkahelyi parázsló konfliktus)

Figyelt kérdés

Dolgozom valahol(a hol, és a foglalkozás jellege a kérdés szempontjából teljesen mindegy) és a kolléganőm folyamatosan árulkodik rám, panaszkodik rólam a főnöknek, hogy én nem csinálok egész nap semmit, meg ezt nem csinálom meg, meg azt nem csinálom meg(, azaz magyarul kifejtve SEMMIT NEM CSINÁLOK MEG, AMI AZ Ő - AZ ÁRULKODÓS KOLLÉGÁM - MUNKÁJA.)


A főnöktől tudom, hogy ő teljesen meg van velem elégedve, viszont a kollégák meg beveszik ezt, és elkezdtek ellenem szervezkedni...



2013. febr. 16. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Megtisztel az irigységed de sajnos nem tudom viszonozni."


Én biztosan hagynám, aztán egyszer hazafele menet jól megtépkedném a haját és odacsomóznám egy közlekedési táblához csak hogy elgondolkozzon kivel szórakozik.

2013. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
azért utálnak mert a főnök veled megvan elégedve.. velük lehet annyira nincs. Amikor én sokat túlóráztam, mert határidős munkák voltak, engem is kiutáltak a többiek, noha a főnök nagyon szeretett. Mégis felmondtam, mert egy idő után nem bírtam tovább ott dolgozni..
2013. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
cseszd le szemtől szembe és mondd neki, hogy fejezze be az ármánykodást
2013. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szerintem is ulj le vele, hogy viselkedjen normalisan veled, vagy gondok lesznek :D

anno culager raktaros munkas voltam, volt egy idegyogyos cigany munkatarsam, o vele nem tudtam mit csinalni, kattant volt, csak uvoltve tudodd kommunikalni, meg mindig tulorazott ( fizetes nelkul ), es ezert ot szerettek ott nagyon, aztan megtanultam kezelni, szartam ra nagyot, nem erdekelt, agyam kivette ot a tudatom alol es nem is letezett, aztan sulinak vege lett es elmentem, o meg mindig 36 evesen ott sinylodik,...

2013. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!