Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen közutálat tárgya...

Munkahelyen közutálat tárgya vagyok, mert betegállományba mentem tüdőgyulladással. Minden munkahelyen ennyire érzéketlenek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat, napi 12-13 órát dolgozom, plusz három órát utazom, ezért nem tartom magam egy link embernek, aki kerüli a munkát. A munkahelyi teljesítményem is mindig felülmúlja a kollégáim mutatóit, mégis folyton úgy érzem, mintha engem hajtanának a főnökök. Mióta betegállományban vagyok (egy hete), folyton csörög a telefon, hogy mikor megyek dolgozni, de soha meg nem kérdezné senki, hogy jobban vagyok-e és nem ejtenék ki a szájukon, hogy jobbulást. Mindenhol ilyen érzéketlenség van? Ennyire nem számít az ember csak a munkája?

2013. febr. 20. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is jobbulást kívánok.

Sajnos sok helyen ez megy. Én postás vagyok, és nálunk az a divat ha valaki betegállományban van, akkor a többinek kell pluszmunkát vállalnia, gyakorlatilag ingyen. Ilyen helyzetben sajnos gyakran egymást utáljuk, nem a rohadt főnököket akik ezt kitalálták. Más munkahelyeken nem tudom mi a helyzet, de el tudom képzelni.

2013. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehol sem szeretik ha valaki beteg! Ezt most értsd szó szerint! Ők annyit érzékelnek az egészből, hogy meg kell oldani a helyettesítést, csúszik az elvégzendő munka, plusz adminisztráció van vele...stb.

Addig becsülnek valakit, amíg kihajtja a belét bent, túlórázik agyba-főbe persze ingyen.

2013. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a modern rabszolgaság. Egy rabszolga is csak addig volt hasznos amig dolgozni tudott.
2013. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
rohadt beteg világ van, ne foglalkozz ezekkel. jobbulást
2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem mindenhol van így! Én már másfél hete vagyok itthon és csak akkor hívnak, ha meg szeretnék tudni, hogy szolgál kedves egészségem. Azt is tudják, hogy még egy hétig nem megyek és megértőek voltak. Az egész csapatszellem kérdése.
2013. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!