Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek belefér a munkahel...

Szerintetek belefér a munkahelyi viselkedésbe, ha a főnök néha megsimogatja a karom? Szerintem a testi kontakt nem tartozik bele a munkahelyi etikettbe.

Figyelt kérdés
Én nem szeretem ha megérintenek, és a főnökkel amúgy se túl jó a viszonyom, ezért is furcsa nekem. A múltkor szóltam is neki érte, és utána nagyon zavarban volt amikor találkoztunk. Alig beszél velem azóta, meg elfordul ha meglát, hátat fordít meg ilyesmi. Most olyan kellemetlenül érzem magam, de ő is, úgy vettem észre.

2013. márc. 3. 10:46
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem o ezt a karsimogatasos dolgot nem ugy fogta fel mint te. Ezert most kellemetlen neki , hogy egy ilyen felreertes tortent. (Szerintem )
2013. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, lehet, hogy így akart "javítani a kapcsolatunkon", de nem sikerült, sőt már egyáltalán nem is kommunikál velem, gondolom fél, hogy megerőszakolom valamelyik sarokba (jelzem egyáltalán nem viselkedek úgy)
2013. márc. 3. 11:08
 3/10 anonim válasza:
83%

Nekem is volt ilyen főnököm, és én sem szeretem a simogatást/érintést idegenektől.

Róla amúgy utólag kiderült, hogy iszonyú rendes és egyáltalán nem erőszakos típus, csak ez egy ilyen "hepp" nála.


A te főnököd sem feltétlenül akart kikezdeni veled, lehet hogy egyszerűen csak ilyen, viszont attól joggal tarthat hogy felnyomod munkahelyi zaklatásért, lehet hogy azért ilyen táv.tartó most.


Szerintem jól tetted hogy szóltál neki ha ez zavart téged, a többivel ne foglalkozz, koncentrálj a munkádra.

2013. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha a főnök igy viselkedik az azt jelenti hogy jó ember s most nem tudja hogy viselkedjen helyesen. Örülj hogy korrekt fönököd van esetleg segithetsz neki egy kicsit közlöd vele hogy köszönöd hogy ezt abbahagyta de ,minden rendben felejtsük el s legyen minden a régi de továbbra is fogdosás nélkül. Utóbbit mindenkép mond ki nehogy félreértse.
2013. márc. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Megértem a fönöködet én is szivesen fogdosnám egy tetszetős ellenkező nemű kolléga karját ugyanakkor tisztelném ha diszkréten de konkrétan a szemembe mondja hogy ne, viszont rendesen zavarba is lennék ez után.
2013. márc. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj. Nem csak főnök, de nagyon sok ember automatikusan ha mond valamit megérint, mert megszokta. Vannak akik persze nem szeretik, de szerintem nem volt hátsó szándéka :)
2013. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szét kell rugni a seggét!!!
2013. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta se beszél velem, a munkámat nem értékeli, mindenkivel beszélget csak velem nem, ha beszélek vele tökre zavarba jön, szerintetek mit csináljak? Látványosan kerül engem.. azóta is, pedig már eltelt egy hónap..
2013. ápr. 6. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Emberek mi van veletek? Mit szólnátok, ha nő létemre elkezdeném simogatni egy férfi karját, arcát? Csak kedvességből? Ugye azt nem értenétek félre?

Amerikába ezt már bőven beleférne a munkahelyi szexuális kikezdésbe, és feljelentést vonna maga után.

Ezt a szokást is át kellene már venni, nemcsak a rosszat.

Amúgy ezt nevezik érzelmi zsarolásnak, ha nem mész bele a játékába akkor már kiestél a köriből.

Kérdező azt tudom tanácsolni, hogy várjál, kell neki idő, hogy az elutasítást feldolgozza, és ezért nem néz semmibe.

Rosszabb esetbe kikészít.

2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel tetszik a főnököm,nekem belefér :) Meg szokta érinteni a karomat,de inkább a vállamra rakja a kezét,de nem csak nekem.Furcsa szokás ez,mert munkatársak is ilyenek,férfiak,azok meg bökdösnek mint az oviban :)
2017. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!