Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A férfi főnökeim egyfolytában...

A férfi főnökeim egyfolytában heccelnek (szexuális jellegű témák). Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok,mind a két főnököm férfi a munkahelyemen.30-35 évesek.Tehát nem "öregek".Amikor csak tehetik,munka közben odajönnek hozzám,és elkezdenek zavarbaejtő tréfákkal kínozni.Kérdezősködnek,stb.Pl hogy csináltam e már hármasban,vagy mi a kedvenc pózom,meg hogy lehajolnék e egy tollért,stb.Én meg rohadtul zavarba jövök,mert pont az a nő vagyok,aki ilyen témákról nem szivesen beszél idegenekkel,még vicc terén sem.Elvörösödök,és szólni sem tudok igazán mit.De kinevetnek,és tudom,direkt azért csinálják,mert tudják,hogy zavar,és el tudnak pirítani.Azt mondták,hogy nagyon prűd és erkölcsös vagyok.Ne is írjátok,hogy ne jöjjek zavarba,meg ne vörösödjek el,és hogy ne zavarjon,mert ez lehetetlen.Egyszerűen irritál a téma amit/amiket felhoznak.Mit mondjak,hogy kezeljem a szitukart?Durván nem akarok rájuk szólni,mert nem akarom elveszíteni a munkahelyemet!

2013. márc. 21. 08:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és másik osztályra nem kérem át magam,mert szeretem amit csinálok-és jól is csinálom,plusz elég jó helyem is van.
2013. márc. 21. 08:32
 2/22 anonim ***** válasza:

Figy. mást nem tudsz tenni mint megkéred őket, hogy hagyjanak fel ezekkel a viccelődésekkel mert téged ez irritál és különben sem szeretnéd ha mások is meghallanák és félre értenék a helyzetet! Egyértelműen a tudtukra kell adnod, hogy ez téged már bosszant!

Ha nem tudod kezelni a helyzetet, akkor nincs egy másik főnök akitől segítséget kérhetnél? Mondjuk egy Nő?

2013. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Egyébként ha még hozzád is érnek ilyenkor, vagy netán fogdosnak, simogatnak, akkor ez már jócskán kimeríti a szexuális zaklatás fogalmát!! Ezen is gondolkodj el.
2013. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez így is kimeríti a zaklatás fogalmát. Nagyon határozottan tudtukra kell adnod, hogy álljanak le. De azzal számolnod kell, hogy ez esetleg káros lesz a karrieredre.
2013. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ők a feletteseim,és nekik elég nagy szavuk van a munkahelyen.Áh,fogdosás,meg ilyenek nincsenek!"Csak" heccelnek,de ez nekem így is sok!
2013. márc. 21. 08:42
 6/22 A kérdező kommentje:
A karrieremet nem szeretném eldobni.Most kezdek elérni dolgokat a cégnél-a munkám révén természetesen.Nehéz is volt elhelyezkedni,és végre találtam egy jó állást.Fél éve vagyok egyébként a cégnél.
2013. márc. 21. 08:43
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csinálj úgy, mintha meg sem hallanád ezeket a megjegyzáseket, esetleg kérdezz valamit a munkával kapcsolatban. Ha nem reagálsz, előbb-utóbb meg fogják unni a hülyülést.
2013. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt próbáltam eljátszani,mintha meg sem hallanám,de közben nagyon elvörösödtem.Ők meg meghökkentek,összenéztek,és megjegyezték,hogy frigid,prűd nő vagyok!
2013. márc. 21. 08:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kolompár A.:

Hidd el nem unják meg. Ez a gond az ilyen emberekkel, ha kiszagolják hogy valaki gyengébb, akkor addig mennek amíg ki nem készítik. Saját tapasztalatomból mondom! Örömüket lelik abban ha valakit bosszantanak. Hiába nem mutatja ki, ők tudják akkor is, hogy őrlődik magában.

2013. márc. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A 08:50-es válaszolóval teljesen egyetértek!Szerintem is erre készülnek...Lehet,meg kellene erősödnöm?De lehetetlennek érzem.A vörösödés,a zavarba jövés belém van kódolva!
2013. márc. 21. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!