Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék Angliában Gravesendb...

Szeretnék Angliában Gravesendben dolgozni. Valakinek esetleg van tapasztalata vagy tanácsa esetleg ismer valakit ott? Bármilyen megoldás érdekel!

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tengerparti városa. Voltam ott, elég drága hely. Ha vendéglátós szakmában utazol akkor lesz esélyed melót találni mert elég sok szálloda található ott. De érdemes lesz számolgatnod, hogy a fizetésedért megéri ott lakni, mert drágább a szállás, és a megélhetés. Én nem ott lakom, de voltunk már ott többször is mert egy jó barátunk ott él.
2013. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan jutott eszedbe pont ez a Gravesend? Valamelyik regény, amit ebben az évben olvastam, ott játszódott, de ha megfeszülök, sem jut eszembe, melyik.
2013. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy eszembe jutott :) a barátom már kint dolgozik egy ideje
2013. máj. 19. 10:07
 4/4 anonim válasza:

www.indeed.co.uk/Gravesend‎

www.totaljobs.com/Gravesend ‎www.reed.co.uk/jobs/gravesend‎

Nezzel szet ezeken munkaugyileg ,esetleg menj fel a Gumtree-ra ott is vannak melok,es sobat is tudsz talalni!!

Remelem segitett!!

2013. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!