Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a legjobb diákmunka...

Melyik a legjobb diákmunka közvetítő/szövetkezet?

Figyelt kérdés
volt már ilyen kérdés, de ott sem írtak pontos választ. nyáron kéne meló, és még csak 16 vagyok. valakinek tapasztalatok? a fürgediák, álláspont, meló-diák ismerős, de pontosan ezeket se ismerem. illetve vannak olyanok, hogy pensum, mind, pannonwork, melóra, hell-ba, állás-pláza, ezeket ismeri valaki? amőy pécsen néztem, szóval, lehet, hogy nem mindegyik országos. és hol és hogy lehet feketén dolgozni? mert azt tudom, hogy pénzben joban megéri de nem tudom, hogyan lehetne, ismerős kell hozzá? amúgy lány vagyok, szóval nem építkezésre gondoltam, meg ami kizárva a szórólapozás és kukoricacímerezés :/ más jöhet
2013. máj. 21. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
mindegy melyik csak zaklatni kell őket hogy van e vmi munka ezt péntekenként érdemes mert a legtöbb ekkor kapja a melókat jövőhétre de amugy16 évesen nem szabad sokra számitani. ha van ismerősöd akkor kérdmeg h szervezzen be ilyenekbe (a mai világban ismeretségek nélkűl eláshatja magát az ember)
2013. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!