Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha cirkuzban szeretnék dolgozn...

Ha cirkuzban szeretnék dolgozni hogy tegyem? Artista szeretnék lenni. Már évek edzek és nagyon tetszik a sportolás.

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 20:57
 1/5 Dotyoca válasza:
Hát, a cirkuszosok hétről hétre járnak különböző országokat, hozzá kell szoknod hogy nem sűrűn térhetsz haza. Szerintem ha a lakóhelyed közelében lesz cirkuszi előadás, akkor oda menny el és kérdezd meg!
2013. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekel engem a cirkusz. Majd ha jön cirkusz a városba megkérdezem.
2013. máj. 28. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Budapesten van artista képző. Jártál már ott?
2013. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudok a pesti iskolátol. Voltam ott felvettek de csak 2 hétig jártam mert a kollégium nagyon rossz volt így ki iratkoztunk. Egyáltalán nem akartunk de az iskola nem engedte az utazást 200 km lakom . Az első óráról mindig lemaradtam volna ha utazom. A kollégium nagyon rossz volt ott nem bírtam tovább . Így egy másik középiskolába jártam.
2013. jún. 20. 19:46
 5/5 anonim válasza:
NA, VAN FEJLEMÉNY?
2015. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!