Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szívem szerint csak az egyik...

Szívem szerint csak az egyik témavezetőmnek (diplomamunka) adnék ajándékot, a másiknak nem. Szerintetek ez bunkóság? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kevesen vagyunk azon a szakon, ahova járok, így lehetőség van arra, hogy a témavezetőkkel szorosabb munkakapcsolat alakuljon ki (tehát nem arról van szó, hogy 3x konzultálunk az 1 év munka alatt, hanem gyakorlatilag kollégákká válunk). Ebből kifolyólag szokás valami köszönőajándékot adni a témavezetőnek a diplomamunka védés után. Az én helyzetem kicsit különleges, ugyanis egy középkorú tanárral kezdtem el dolgozni szeptemberben, aki fél évig szart a fejemre, közben a műszer is meghibásodott, semmilyen használható mérésem nem volt, így január végén új témavezetőt (és témát) kaptam. A második tanár rendkívül sokat segített, nagyon lelkiismeretes és be kell vallanom, nélküle nem jött volna össze még ebben a félévben a dolog. Egyértelmű, hogy neki mindenképpen megköszönném a munkáját valamivel, de a másik tanárnak nem szívesen adnék semmit, már csak azért sem, mert arra nem volt képes, hogy a kész dolgozatot 1x átolvassa, ha már az ő neve is rajta van. Tudom, hogy ez bunkó dolog, de szerintem akkor sem érdemli meg, mert egy fűszálat nem tett keresztbe az 1 év során. Ti mit javasoltok?
2013. máj. 27. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik jól, tudom, de ha nem tehet neked keresztbe sértődöttségből, akkor ne adj neki semmit. Ha végül nem nála zártad a munkát csak van annyi ítélőképessége, hogy nem is várja el.
2013. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy témavezetőt váltottál, szerintem elég egyértelműen jelezted az első számára, hogy nem voltál megelégedve vele, kétlem, hogy ezután még ajándékot várna.
2013. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!