Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esőben van posta?

Esőben van posta?

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, sőt még a postás is jár
2013. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
-20 fokban szakadó hóesésben is van,sőt nyáron 40 fokban hőségriadóban is.
2013. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Persze.Nem dózerolják le,csak mert esik.És a kézbesítő is jár,akármilyen idő is legyen.Akár eső esik,akár hó,vagy jég,ha 45 fok van,akkor is.
2013. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van. Attól a postásnak még ki kell vinnie a leveleket, meg a csomagokat, akár mínusz 20 fokba vagy plusz 45 fokba is.

Szépen ráül a kis bicajára, esőkabát, és ennyi. Nyáron meg lengébben öltöznek.

Nálunk egy fiatal postás csaj van 25 éves, és nyáron mindig rövidnadrágba van meg az egyen pólójába, mondta akkor hogy akkor is el kell végezze a munkát, és mindig 11-12 között ér ide, akkor van a nagy hőség meg ugye ilyenkor nem szabad kimenni, de mondta hogy sapka van, víz van mindig nála, arcát bekeni naptejjel és ennyi. Legfeljebb többet fog megállni pihenni. Még én is dolgozom esőben, igaz hogy én furgonnal viszem a csomagokat, meg én futár cégnél dolgozom, de ott is ugyanúgy van munka. Egyedül akkor nincs ha hó fogságába kerül egy település, de akkor is megtalálja a főnököm a módját hogyan juttassuk el a csomagot a címre.

Ez van sajnálom a postásokat, mert nekik csak a bicaj van erre, de ez egy ilyen munka, aki elvállalja ezt az állást az tudja hogy ez ezzel jár.

2013. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha esik az eső neked nem kell dolgoznod?-de jó munkahelyed lehet.
2013. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

de most ez a kérdés komoly?

amúgy nincsen..ha a napi átlag csapadék mennyiség előre láthatóan 20mm..akkor már KO...40mm-nél már a Tesco is zárva

;)

2013. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, esős évszakokban hónapokig szünetel a levél- és csomagszállítás. :P

Anyám borogass, ilyen kérdést.....

2013. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

Kedves kérdező, nyitva volt a posta?:D

2013. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!