Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pasi miért nem fogadja el...

Egy pasi miért nem fogadja el a facebook jelölésemet, vagy miért töröl annak ellenére hogy napi szinten kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyeség és gyerekes és nem is kéne foglalkozom ezzel. De már csak úgy kíváncsiságból is felteszem a kérdést.

Kollegámról van szó, mindennap találkozunk. Mindenki az ismerőse rajtam kívül.


2013. máj. 30. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre csak ő maga tudja megadni neked a választ
2013. máj. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincsen feltétlenül jelentősége....


Igaz én nő vagyok, de gyakran járok úgy, hogy valakit törlök, véletlen megjelölök...stb, mivel nem számítógépről, hanem táblagépről vagyokígy gyakran előfordul, hogy megviccelem magam az érintőképernyővel...

Itt gyk-en pl nem egyszer jártam úgy, hogy lepontoztam valakit, akit nem akartam, meg jelentettem, pedig csak rossz helyen akartam lefelegörgetni....



Ezen kívül nem tudom mi az oka... Nem biztos, hogy gyakran jár fel? Vagy igen?

Eleinte amior eegisztráltam mindenki zikált a munkahelyemen, h mr egy hete megjelölt stb... Én meg mondom 2 hete nem voltam fenn... Most sem vagyok függő napi 1 szer felmegyek (vagy nem)

A legegyszerűbb az lenne ha megkérdeznéd... Hogy hé már egy hete megjelőltelek, nem vetted észre?


Nem érdmes belemagyarázni semmit, mert valószínűleg nincs benne logika...

2013. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm! :)
2013. máj. 30. 08:54
 4/12 csabyyca válasza:
48%
Jelöjj engem én szivesen vissza jelöllek
2013. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt olyan kollégám akivel napi szinten találkoztunk és facebookon tiltólistás lett mert annyi f*szságot osztott meg amit már nem lehetett ép ésszel tolerálni. Ennek ellenére mindig korrektül beszélgettünk egymással. Nem a facebook a társasági élet alapja.
2013. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle
2013. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Alaque ***** válasza:
92%
Csatlakozom a korábbiakhoz. Lehet, hogy leépíted a hülyeségeiddel, amiket megosztasz, lehet, hogy szarik az egészre, és véletlen nem jelölt vissza avagy törölt ki, és az is lehet, ahogy az nálam is fennállt, hogy annyira ismerőse lett idővel, hogy áttekinthetetlenné vált az egész, ezért törölte azokat, akikkel vagy még sohasem beszélt Facebookon, vagy úton-útfélen találkozik, vagy egyszerűen azt sem tudja róluk, ki fia-borjai, mert valami idióta nevük van. Én első körben az ilyeneket töröltem, de reszkessetek ismerőseim, mert jön a második hullám, mikor is törlöm azokat, akikből még semmi értelmeset nem sikerült kihúzni, se találkát nem beszéltünk meg Facebookon keresztül, se egy jó gondolatébresztő vitánk nem volt, se nem reagáltak sosem, ha valami fontosat írtam ki, teleszarják az üzenőfalamat és a többi és a többi! Annyian vannak, belefulladok a sok hülyeségbe, amit megosztanak.
2013. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy facebook-on a magánügyeiről posztolgat és kommunikál a barátaival, és úgy érzi, mint kollégának, ahhoz semmi közöd. Erre ugyan lennének egyéb megoldások is, mert az adatvédelmi beállítások elég profik a FB-nál, de nem mindenki használja. Sokan inkább csak azt jelölik vissza, akitől nem bánják, ha mindent lát, amit kitesznek.
2013. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem kb 10-en azért töröltek ,mert napi szinten megossztottam egy nagy rakás hülyeséget...szóval moderálom magam....amennyire tudom:DDDDDDD
2013. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valaki azért töröl, mert sok hülyeséget osztunk meg, ugyanis még a törlésnél is egyszerűbb módon le lehet tiltani bárki bejegyzéseit az üzenőfalunkról, úgyhogy ha valaki azt mondja, ezért töröl, az hazudik.

Csak ő tudná megmondani, miért törölt, de szerintem ne foglalkozz vele, nincs akkora jelentősége.

2013. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!