Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hogyan utasítsam...

Szerintetek hogyan utasítsam vissza őket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves egyetemista vagyok, és mindig amikor belépek a facebookra valami 5-6 üzenetet kapok olyan emberektől akikről annyit tudok, hogy a szaktársaim, mert alapból néha restellnek még köszönni is, de amikor segítség kell azonnal írnak és amúgy nagyon pofátlanok, mert nagyon sok segítséget kérnek (néha olyan dolgokat is kérdeznek, hogy csodálkozom, hogy kerültek ide, mert nagyon alapvetőek) és nagyon sokat kérdeznek és alig köszönik meg, hanem inkább azt írják a végére még jelentkezem ha kell valami (nem ám megkérdeznék, hogyha lenne még kérdésük válaszolnék-e?) de nekem amúgy szinte senki nem akar segíteni, nem viszonozzák egyáltalán. Hogyan utasítsam vissza őket szerintetek? Én olyan lány vagyok, aki amúgy szívesen segít, de van ami már túlzás, és nem merem megmondani, abszolút nem vagyok határozott és ezt kihasználják, de nem is nagyon szeretek rossz viszonyt tartani másokkal, mert nem szeretek úgy benn lenni egy órán emberekkel, hogy utálnak meg ilyesmi. Köszönöm előre is! :)

2013. máj. 31. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd ki "viccesen", hogy várhatóan jövő héten elfelejtem a jelszavam és bizonytalan ideig nem fogok tudni belépni. Egyúttal köszönöm a mérhetetlen érdeklődést xy tantárggyal kapcsolatban.
2013. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :)
2013. máj. 31. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem jelent rossz viszonyt, hogy megmondod valakinek hogy túlzásnak érzed, hogy köszönni se köszön most meg elvárja a segítséged. Igenis tessék megmondani a következő kérdése után. Az a rossz viszony hogy nem köszöntök egymásnak.
2013. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én olyan hülye vagyok, de nem merem megmondani, mindig csak magamban gondolom, hogy ez már túlzás, és utána meg még azt írom, oda, hogy szívesen, de mintha a fogamat húznák kb. :(
2013. jún. 1. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!