Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy uj munkahelyen hogy...

Egy uj munkahelyen hogy viselkedsz, mennyire vagy nyitott az első napokban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban attól függ, milyenek a kollégák. Ha kedves, csevegős banda, minden probléma nélkül becsatlakozom. Ha viszont mindenki egész nap szótlanul a monitorját bűvöli, akkor az első napokban biztosan nem én leszek az, aki meg meri zavarni őket a munkájukban.
2013. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első időkben nem akarnék én lenni a társaság középpontja, viszont nem is zárkóznék be..ebédszünetben próbálnék bekapcsolódni, a beszélgetésbe, persze nem nyomulósan, először inkább a munkahellyel kapcsolatban kérdezgetnék, hogy jobban megismerjem a rendszert és az embereket.. személyes dolgokat nem kérdezgetnék
2013. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első napokban én biztos nem tudnék nagyon nyílt lenni. Persze kedves lennék a munkatársaimmal, meg beszélgetnék is velük, csak azért a személyes (a nagyon személyesre gondolok) dolgaimba nem vinném őket bele. Persze ez is egyénfüggő. Mindenki más. Nekem biztosan idő kellene (még akkor is, ha a társaság befogadó), hogy megnyíljak úgy igazán. Meg vannak olyan dolgok is az életben, amiket nem biztos, hogy a munkahelyen kellene megbeszélni. Könnyen visszaélhetnek vele meg stb...
2013. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mystama válasza:
Ez mindenképpen a személyiség függvénye, introveltált vagy extroveltább vagy inkább? Függ továbbá az előzményektől - mennyi ideig nem dolgoztál, ajánlásra mentél, kirúgtak miattad valakit... - , a körülményektől- mennyire tér el a korábban megszokottól,pl. eddig kommunikatív légkörben dolgoztál, itt pedig bezsuppoltak egy pici helyre, ahol egyedül vagy és jelentéktelen feladatot kaptál, csak számokat gépelsz egész nap egy táblázatba vagy kreatív munkád van-e, ahol ki tuod fejezni önmagad? valamint attól, hogy mit akarsz ott? - ugródeszka vagy komoly állásként tekintesz-e az új munkahelyedre? Mindezektől függetlenül én a nyitottságra szavazok, a mosolyra és kedvességre. Kezdeményezni a beszélgetést, kérdezni, önbizalmat sugározni.
2013. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én alapvetően figyelnék az első időszakban. Ki kell tapasztalni a viszonyokat, az egymással való viszonyokat. Szakmába vágó kérdéseket tennék fel, és hagynám, hogyha kicsit az előbbi felé terelődne el a téma. Ne olyantól akarj információkat szerezni, aki nem kedveli, lebecsüli a többieket.
2013. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!