Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok? Ha a munkahel...

Samatha ewing kérdése:

Mit csinálnátok? Ha a munkahelyeteken ti lennétek a rangidősök (30) és mindenki fiatalabb. sehogy sem találnátok a közös hangot, Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
kor, életkor,munkahely, kollégák,

2013. jún. 4. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de a 30 év az nem 60... Egy 30 évesnek simán meg kéne találnia a közös hangot egy huszonpárévessel.
2013. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kemény 30 éves életkorodat ugy irtad mintha legalább 61 lennél a többiek meg 18 és 20 év kozottiek. Veled lehet a baj ha mindenki mindenkivel el van csak veled nem. Az a 30 semmi! Ha csak életjorban vagy más nem beosztásban akkor nálad a gond. Én elvagyok mindenkivel. Inkabb a joval idosebb (50-60 ev kozotti) primitiv,tanulatlan """kollegak""" azok akik a fogást keresik rajtam a hátam mögött,de amelyiknek már legalább érettségie van az már normális :D

Iskolában.portás vagyok (24), a primitivje tobbnyire takaritónő...A tanárokkal legyen 28 vagy 58 éves jol kijovok.

Engem azert szeel ki ez a sok IQ harcos mert fiatal vok, bennem látják az elvesztegett életüket, az unalmas hétkoznapjaikba az hozhat némi fényt ha rólam tudnak diskurálni. Hát tegyék, én továbbra is jopofát vágok hozzájuk,megkérdem hogy.jol telt e a hétvégéjuk és ennyi. Ennyi az amit megtehet az ember Egyebkent diplomaskent ulok itt :D ugyhogy tulkepzett vagyok minden tekintetben. Szakmailag es emberileg is,mert ezekhez néha.kell.idegrendszer XD.


Te.pedig ha nagyon zavar h.mindenki tojik rád keress közös nevezőt. Hol dolgozol hogy azt hoszed az életkorod miatt van mindez?

2013. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samantha, hát Dzsoki nem tudna elhelyezni a kartellben? Lógj Lucy-vel, ő is fiatal, vagy Réj Krepsszel. De nehogy már Samantha Ewingnak dolgoznia kelljen...
2013. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban neked kell változtatni és nem a többieknek alkalmazkodni hozzád. Légy nyitottabb az ő érdeklődési körük iránt, ne játszd a főnököt feleslegesen, és ne kérkedj az életkoroddal. Egy harmincévesnek max. az óvodások köszönnek csókolommal.
2013. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, azért 30 évesen generációnyi különbség nemigen lehet közted és a fiatalabb dolgozók között. Én 41 éves vagyok, a mellettem dolgozó lány huszonegynéhány, és ha beszélgetünk, nem is érzem, hogy bármiféle korkülönbség lenne köztünk.
2013. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is: nem az életkoron múlik a közös hang. Volt 40 évvel idősebb kollégám, akivel nagyon jól megértettük egymást, és olyan velem egykorú is, akivel egyáltalán nem.

Másodszor: mi az, hogy rangidős? Elég fellengzősen hangzik, mintha mindenki más az alattvalód lenne csak azért, mert pár évvel fiatalabbak. Lehet, hogy ebből a viselkedésből ered az, hogy nincs közös hang.

2013. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
talán nem voltam egészen egyértelmű..tehát, sehogy sem találjuk az összhangot. ami azt jelenti burkoltan, hogy nincs közös érdeklődés. nem biztos hogy a korkülönbséggel van baj, hanem hogy olyan eberek vannak összezárva akiknek nem közös az érdeklődése. mondjuk cicababák kontra komolyabb emberek.( két külön generáció úgy is mondhatnám.) ám ha itt ekkora felháborodást és értetlenséget váltott ki a kérdésem, -ami elég szórakoztató, bevallom- akkor valószínűleg nem jó emberekhez jutott el a kérdésem. semmi baj.
2013. jún. 5. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, feltettél egy félig összeszedett kérdést, mégis mit vártál? Talán ha részletesebben kifejtetted volna kikkel dolgozol, így csak az jött le az egészből, hogy te 30 vagy és ez nálad rangidő, illetve a korodat okolod a közös hang nem találásáért. Ennyi információra elég nehéz tanácsot adni.
2013. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!