Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen dologgal foglalk...

Létezik ilyen dologgal foglalkozó ember?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam, mint egy bróker,

csak ahelyett, hogy részvényeket venne és adna el, egyébbel pl laptoppal csinálná ezt!

Tehát pl van egy laptopom amit 120ért eladnék, de nem találok vevőt, akkor egy ilyen ember fogja, eladja 140ért és ebből 10-20 az övé...

létezik ilyen? ha igen, ho lehet találni?

ha nem? venne valaki laptopot 120ért? :D


2013. jún. 6. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ehhez a hirdetésedhez elég szép szöveget kerekítettél :)
2013. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen ember nemigen van, esetleg használt elektronikai cikkeket forgalmazó üzlet venné be bizományba.

Vennék laptopot, de csak 80ért a megfelelő paraméterekkel.

2013. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ilyet nevezik ügynöknek. Százalékos részesedésért eladja a dolgokat. :)

Egyébként meg amit 120-ért sem tudsz eladni, azt ő sem fogja 140-ért. A műszaki cikkek árai nem ingadoznak, mint a részvényeké, hogy hol drágák, hol olcsók, csak el kell találni a megfelelő pillanatot a vásárláshoz/eladáshoz, hanem mélyrepülésben zuhannak lefelé. Minél többet vársz vele, annál olcsóbban tudsz már csak túladni rajta.

2013. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én 120ért azért nem tudom eladni, mert nem tudom hol kellene, hol vennék meg,

egy hozzáértő viszont reális áron is el tudná adni, nem ilyen alacsonyan!

2013. jún. 6. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember van aki buy low sell high alapon seftel a neten. Azt hogy közülük hány ember 120ért laptopot venni tőled már nem tudnám megmondani.
2013. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm azért a válaszokat!

most sok helyre felnyomom akor a laptopot, hátha sikerül eladnom, végtére is ez egy elég alacsony ár a teljesítményéhez képest, még akor is, ha 'használt'

2013. jún. 7. 19:02
 7/9 anonim válasza:
Használt informatikai eszközöket árusító boltban bevennék, de nyilván nem 120k forintért, bár ez állapot/teljesítmény/korfüggő is.
2013. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már mindegy, eladtam 120 ért!
2013. aug. 1. 20:40
 9/9 anonim válasza:
Király vagy!
2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!