Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok csapatban dolgozni?

Nem tudok csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés

Nincs türelmem sajnos az olyan emberekhez akik munkaidőben pletykálnak, netezgetnek és kerülik a munkát. De sajnos azt tapasztalom, hogy ilyen ember mindenhol van pedig. Most egy olyan helyre fogok bekerülni újként, ahol nagyon sokan dolgoznak egy légtérben, szinte egymás nyakába... már most kezdek a gondolatától is kibukni hogy mi lesz velem ha épp egy olyan mellett ülök aki egész nap pletyizik stb...


Ti hogy kezelitek az ilyen embereket? Hogy kezelitek az indulataitokat ami ilyenkor előtör?



2013. jún. 6. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem nem a pletykával van bajom, hanem azzal, ha valaki teljesen máshogy csinálja a dolgokat mint én, ráadásul nem is megfelelőn és még ő próbálna engem utasítgatni, meg rám erőszakolni azt a munkatempót, módot, ahogyan ő dolgozik ( és még csak nem is a felettesem ).. sajnos több ilyenben is volt már részem és mindig idegrohamot kaptam, aminek az lett a vége, hogy vagy elküldtem az illetőt melegebb éghajlatra, vagy kifiguráztam és jót röhögtem
2013. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utasítgatás valóban bosszantó, bár az szerintem ritkábban fordul elő. Én azt huzamosabb ideig nem hagyom egyébként sem. Kis időt hagyok, hátha észreveszi magát, amikor nagy szemekkel nézek rá, hogy mi van vele és ha még így se esik le neki, akkor dolgára küldöm! :)
2013. jún. 6. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, általában nem olyan munkakörökre jellemző a közös iroda, ahol olyan csoda kreatív munkát végezne az ember. Részemről megzakkannék, ha napi 8 órában csak a billentyűzeten pötyögnék, örülök, hogy vannak kollégáim, akikkel beszélgetni tudok. A munkát így is mindig határidőre elvégezzük, nem ezen múlik. Ha meg valakinek koncentrálnia kell, akkor ott a szája, egyszerűen megkéri a többieket, hogy most hagyják békén.
2013. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!