Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok munkát! Mit...

Nem találok munkát! Mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Még a szüleimmel élek, pályakezdő vagyok,felsőfokú végzettségem van. Fél évig találtam alkalmi munkát, de ennyi volt. Rengeteg helyre elküldtem az önéletrajzomat, 2-3 interjún voltam, de vissza sem hívtak. Nézem a netes álláshirdetéseket, járom a várost az önéletrajzokkal, de semmi.:(

Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mit csinálhatnék. Tudnátok adni ötleteket? Bármi jól jön, előre is köszönöm!



2013. jún. 6. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen felsôfokú végzettséged van,de külföldre nem szeretnél menni?Ott biztosan találnál munkát,vagy más városban próbálkoztál már?
2013. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom és idegenforgalmi végzettségem van. Nem nagyon szerettem volna külföldre menni, mert nem tudom, hogy hol találhatnék olyan állást, ami nem kamu. (nincs sok olyan ismerősöm,aki külföldön él és tudna ebben segíteni).

Minden-féle állásra jelentkeztem, de mindenhol tapasztalatot kérnek, amit nem tudok megszerezni, hiszen nem alkalmaznak.

Alkalmi munkát ebben az évben már nem tudok vállalni és diák munkát sem, mivel nincs aktív hallgatói jogviszonyom.

2013. jún. 6. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
indul a szezon, szétnéztél balatoni szállodák környékén is?
2013. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alaque ***** válasza:
Esetleg ne kapásból olyan munkára jelentkezz, amihez elvárás a felsőfokú végzettség, hanem először jelentkezz valami recepciósnak vagy ilyesminek. Pár hónapot elvegetálsz így, aztán lehet megint nekiállni böngészni az állásokat, immár gyakorlati idegenforgalmi tapasztalattal.
2013. jún. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!