Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 17 éves vagyok, közép szinten...

17 éves vagyok, közép szinten beszélem az angolt, diákmunkát szeretnék keresni, vendéglátásban,18 év alatt lehetséges? Októberben töltöm a 18at.

Figyelt kérdés
Vannak ezek az oldalak hogy melódiák fürgediák meg stb. eddig nem igazán találtam rajtuk megfelelő munkát. Vendéglátásban szeretnék munkát találni, mivel a jövőben is pincérként szeretnék dolgozni, viszont eddig nem találtam olyat ahol 18 év alatt foglalkoztatnának nappali tagozatos diákot a nyárra. Valakinek van valami tippje?
2013. jún. 7. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, könnyebb dolgod van. Kövesd a facebookon a Szárnyas fejvadász nevű oldalt, ők gyűjtik az álláshirdetéseket és sokszor láttam náluk, hogy nappali tagozatos pincért keresnek.
2013. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Max feketén. Pénztárosként vagy bármilyen pénzzel foglalkozó munkás csak 18+
2013. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!