Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a lenti...

Mi a véleményetek a lenti cégről, oldalról? Van esetleg valami tapasztalatotok velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt, mi a véleményetek, szerintetek érdemes jelentkezni hozzájuk? Sok rosszat hallottam általánosságban a közvetítőkről, honnan lehet tudni, hogy nem átverés?


[link]


2013. jún. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez messziről bűzlik.

Se egy cégnév, se egy telefonszám.

2013. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit fura cég, de szerintem nem kamu.

Olyan lazák vagyunk kint dolgoztunk, most majd mi közvetítünk cég. Szerintem tényleges a munka, csak elég minösíthetetlenül állnak az egész elé, hogy nem írnak telefonszámot stb... Azért vannak mint közvetítük, hogy a telefonhívásokra is válaszoljanak.


Ami viszont nekem rengeteg pénz az az 1000$ közvetítö pénz. Szerintem ez rengeteg, habár nem ismerem az usa közvetítö cégeket, de tuti illegális ez a pénz kérése.


Európában ez tuti nem így megy, itt a legális közvetítök nem kérnek a munkavállalótól pénzt közvetlen.

Itt ha valaki kiküldetésbe küldenek (pl hegesztünek, fényezönek stb...) akkor a magyar cég megegyezésben van a külföldi céggel mennyit kap óránként a munkáért, pl 25 €-t és 10€-t fizet a munkavállalónak.

Vagy pl mint a férjem mindig egy informatikai cégnek dolgozik, ahol mindig keresnek munkavállalókat, és ö a cégétöl kap a beszervezésért legálisan pénzt.

2013. jún. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na igen, az 1000 dollár is nevetséges.

Én tutibiztos nem kezdenék velük, hiszen rejtegetnivalójuk van. Alapvető dolog, hogy foglalkozzon egy cég akármivel is, nem titkolja a cégnevét, hiszen komoly, tapasztalt ügyfél részéről az az első, hogy leinformálja őket a cégbíróságon. Ha ilyen haditikokként kezelik a cégnevüket, ott valami sántít.

2013. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!