Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cukrász lánynak baj, ha az...

Cukrász lánynak baj, ha az alkarján tetoválás lesz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,tervezem,hogy pár éven belül vagy még ebben az évben tetováltatni szeretnék a bal alkaromra egy két soros idézetet.A kérdés az lenne,hogy a leendő munkahelyen (Cukrászda,cukrászműhely) negatív dolognak számít-e vagy egyáltalán számít-e valamit ha ennyire látható helyen van?

2013. jún. 11. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, ismertem egy cukrászt aki szétvan varrva mindenütt, és Debrecen legjobban menő cukrászdájában van már évek óta...
2013. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen kizáró ok a tetoválás felvételnél, jobb ha olyan helyre kerül, ami nem látszik ki nyáron, ha már mindenáron össze akarod firkálni a szép bőrödet.
2013. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Én nem mennék oda vásárolni, ahol tetovált a cukrász. Az lenne a benyomásom, hogy a kaja is tisztátalan. Sok, magára valamit is adó étterem nem vesz fel tetovált szakácsot vagy pincért. De egy lacikonyhás a lajosvárosi piacon nyugodtan lehet tetovált, ott a közönség is az. Ahogy például a börtönben is nyugodtan főzhet a tetovált szakács a többi tetováltnak.
2013. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Igen, negatívnak számít.
2013. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dickharta ***** válasza:
100%
tetováltass fagyit,vagy tortát! annak biztos örülnek.. :)
2013. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pinkpancser ***** válasza:
68%
Sajnos az emberek hülyesége miatt baj lehet. Egyébként a kedvenc cukrászdámban 2 csajnak is volt jól látható tetkója, illetve egy harmadiknak néha látszott, és a kedvenc pékségemben is az egyik eladólánynak is van pár tetkója. A pék... azon meg alig van szabad hely.
2013. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos Magyarországon még mindig maradi a felfogása az embereknek. Emlékszem egyik barátnőmet egy igénytelen, részeg bácsi akarta megverni a parkban, csak mert tetoválása volt. Az egyik legjobb szívű, legkedvesebb barátnőmet...

Ezért én inkább várnék vele, vagy olyan helyre "varratnám", amit könnyen el lehet takarni.

2013. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

# 3


Látszik mennyire egyszerű vagy és nem mozogsz "magára valamit is adó éttermekben" . :)

Egyik legmenőbb budapesti étteremben séf a haverom, hogy is mondják, "szénné van varrva".

2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Szomorú ez a hozzáállás, amit a hármas is mutat... ezzel a saját hülyeségét bizonyítja.


Miért lenne "tisztátlan" az, aki tetoválást hord magán? Hol van köze a két dolognak egymáshoz? Szerintem sehol.

2013. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy szakács és cukrász nem dolgozhat rövidujjúban, csak hosszú ujjú ruhában. Amikor hotelban dolgoztam, a szakácsok és a cukrászok még a 40 fokban is be voltak öltözve.

De ha rosszul tudom, majd kijavít aki 100% tudja.


Ha nem dolgozhat úgysem rövidujjúban, akkor meg lehet bármilyen tetoválása.

2013. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!