Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rokkant ellátott vagyok,...

Marcsi2012 kérdése:

Rokkant ellátott vagyok, kaptam munkalehetőséget Ausztriában, amit el tudnék látni! Hogy tudom megoldani, hogy itthon ne kelljen megszüntetnem a rokkant ellátást?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 12:28
 1/5 _Jessy_ ***** válasza:
Akkor most rokkant vagy, vagy munkaképes, esetleg egy rohadt munkakerülő, aki lopott egy rokkantsági igazolást? Elsősorban ezt kellene eldönteni, hülye kérdések feltevése helyett!
2013. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem kívánok mást neked te nagyon nagy eszű, csak azt, hogy ugyanazt a betegséget kapd meg, mint én, és 27900 ft-ból kelljen eltartani a gyerekeidet!

Ha okosat nem tudsz írni, akkor inkább hallgass, úgy még azt is hihetik, bölcs vagy!

2013. jún. 14. 18:57
 3/5 _Jessy_ ***** válasza:

'Nem kívánok mást neked te nagyon nagy eszű, csak azt, hogy ugyanazt a betegséget kapd meg, mint én'

Na ez a hozzáállás mindent megmagyaráz. Egyébként nem állítottam semmit, csak felvázoltam három opciót amiből már látom, hogy mit választottál. Egyébként ha Ausztriában munkát tudsz vállalni, akkor miért nem tudtad ezt eddig itt megtenni? És amiért azokat a csúnya dolgokat is leírtam, csak azért van, mert a kérdésed alapján munkaképes vagy. Ennek ellenére kell a rokkantsági, aminek aztán az az eredménye, hogy hoznak 'nagyonjó' törvényeket az ilyenek kiszűrésére, és ezeknek leginkább azok isszák a levét, akik tényleg rokkantak, és el kell járniuk x havonta felülvizsgálatra annak ellenére, hogy az állapotuk nem igazán fog javulni.

2013. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen munkalehetőség?
2014. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk vannak különböző rokkantsági fokozatok
2014. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!