Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy rendszergazdánál hátrány...

Egy rendszergazdánál hátrány felvételnél a fültágító?

Figyelt kérdés
rendszergazdának tanulok, és szeretnék fültágítót, de tartok tőle, hogy emiatt majd nem fognak felvenni dolgozni, mert külsőről elítélnek. kb 25-28 mmm-re szeretném tágítani, nem divatból, hanem mert már régóta szeretnék. szerintetek nagy gondot okozna ?

2013. jún. 14. 13:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
55%
Nem kötelező a fültágító... Majd csak megleszel nélküle valahogy...
2013. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
de én már régóta akarok, de szerintem nem csinálom meg, nem ér meg annyit, hogy ez miatt ne vegyenek fel a szakmámba melózni amit szeretek is, és emiatt kelljen valami gyárba dolgozni, max ha idő közbe engedik vagy nem tudom.
2013. jún. 14. 17:47
 23/48 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még ezzel pár évet, a "régóta akarok" egy picit gyermekien hangzik, és amúgy is 70 évesen lenne ez igazán poénos, amikor már nem izgi a stílusod kiegészíteni, mert talán lesz sajátod is.
2013. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
58%
Valami faroktágító sokkal mókásabb lenne, és munkahelyen is csak annyi látszik belőle, amennyinek muszáj.
2013. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
lol mindenki jót nevetett (ja nem boccs)
2013. jún. 18. 21:34
 26/48 anonim ***** válasza:
Persze, mert komolyan is mondtam.
2013. jún. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy ilyet valaki befog játszani, és elég para, hogy a fültágítón ,,viccelődsz,, semmivel nem rosszabb mint egy fülbevaló..
2013. jún. 20. 16:57
 28/48 anonim ***** válasza:
44%
ha nő vagy ha férfi 20 mm-ig tágítsd onnan még visszamegy, ha meg kitágítod 10 mm-re vagy akármekkorára, de beleteszel egy olyat ami nem lyukas, akkor a büdös életbe senki nem fog foglalkozni vele szerintem, mert az bnem feltűnő. ._. nekem a bal fülem 20 mm a jobb meg 24 most és egyáltalán nem olyan durva, mellesleg meg ha az emberek annyira hirdetik az elfogadást és a toleranciát meg az egyéniséget akkor hogy lehet ezzel probléma? Tök érdekes -.- Mondom ha midnenképp szeretnél, akkor először 10re ttágítsd és vegyél bele olyat ami nem lyukas...az olyan mint a fülbevaló. 16/L
2013. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Végre valaki:D
2013. jún. 21. 13:48
 30/48 anonim ***** válasza:
57%
Sose hallottad a mondást a fecskéről meg a nyárról? Neked száz fecske se volna elég, hogy valami kis napfény fakadjon a fejedben... Hányan mondják még el, hogy szívni fogsz vele? Lehet szórakozni, persze. De akkor már legyél inkább raszta, az legalább viszket, hogy tudd, milyen hülye vagy, meg lehetsz utána kopasz, ellenben ha kulcstartót csinálsz a krumpli fejedből, akkor már elég macerás visszautak lehetségesek, ha lehetséges egyáltalán megfordulni. Arra nincs ökölszabály, hogy meddig tágíthatod végleges, gázos következmények nélkül. És az emberek többsége undorítónak, vagy jó esetben infantilis gyökérségnek tartja, amin egyrészt nem tudsz változtatni, másrészt legyek mindenféle milliárdjaitól függetlenül is előfordulhat az a fura eset, hogy netán valami ésszerű okuk van az embereknek arra, hogy ökörségnek tartsák a fültágeszt, és értelemszerűen ökörnek a gyökeret, aki eddig tud eljutni az önkifejezésben. Szóltam öcsém.
2013. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!