Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezdjek neki?

Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szeretnék állást találni.21 éves vagyok.

Oka:nem akarok fősulira menni és el akarok költözni.

Annak,hogy nem akarok fősulira menni,annak az az oka,hogy nem vettek fel sehova 3x és meguntam.(Fizetősre nincs lehetőségem.)Nem tudok bele fektetni több energiát.

Elvégeztem 2 OKJ-t,de ha nem találok munkát akkor muszáj leszek egy olyanra menni megint,ami nem érdekel.

Munka:Olyan munkát szeretnék találni ami állandó,megfelelő fizetéssel.Pestnél messzebb nem.

Képesítéseim:gazdasági és szakstatisztikai ügyintéző,pénzügyi szakügyintéző./Egyikkel sem szeretnék foglalkozni.)Középiskolai végzettség.

Azt viszont nem tudom,hogy mit szeretnék dolgozni,mert különösképpen nem értek semmihez,meg hát fősulis végzettség hiányában nem tudom mire kellenék.

Nézegettem hirdetéseket,de manapság mindenhez elvárnak valamilyen szakmai tapasztalatot.:(

Mihez tudnék kezdeni ebben a helyzetben?

Sürgős segítség kellene.

Egy elkeseredett lány


2013. jún. 20. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyszerű helyzetben, először talán azt kellene végiggondolnod, hogy mit is szeretnél csinálni. Másodszor meg azért a végzettségeid azért nekem elég jónnak tűnnek, lehet meg kellene próbálnod azokkal valahol elhelyezkedni, ha nem is tetszik, de szereznél velük tapasztalatot, egy évet legalább, aztán azzal már könnyebben el tudsz helyezkedni más szférában is. Ügyintézőt sok helyre keresnek. Egyébként meg ott vannak a gyorséttermek.
2013. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

1,Milyen szakmában lehet elhelyezkedni ezekkel?(A másodikról a bizonyítványt még nem adták ki.)

2,Hogy kezdjek el állást keresni?

3,Milyen dolgok kellenek hozzá?(papírok)

4,Van olyan álláskereső oldal ahova regisztrálok és engem kiválasztanak munkára?(Lehet,hogy buta kérdés.)

2013. jún. 27. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Adószám az kelleni fog, de szem ig. lakcím meg ilyen alap dolgok kellenek. Bizonyítványok sem ártanak, ha megvannak. Hogy ezekkel pontosan hol tudsz elhelyezkedni azt nem tudom, de nem ártana megnézni a szakokról egy leírást az interneten, abban benne kellene lennie, hogy nagyjából mihez kezdhetsz ezekkel az iratokkal. Kezdetnek jelentkezhetnél a lakóhelyedhez legközelebbi munkaügyi hivatalban, hogy munkát szeretnél, onnan értesíteni fognak, ha találnak munkát a megjelölt végzettséggel, illetve abban a körben, amit bejelöltél. Van rengeteg állásajánló honlap is, csak be kell a google-be írni, hogy álláskereső.
2013. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. aug. 21. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült elhelyezkedni?
2013. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!