Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg ennyire nehéz Mechatro...

Jonigts kérdése:

Tényleg ennyire nehéz Mechatronika Mérnökként vagy 3D modellezőként munkát találni?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, aki egy éve végzett az egyetemen Mechatronikai Mérnökként és azóta nem találtam munkát Budapesten és Pest Megyében. Sajnos a beteg apukám miatt nem tudok albérletbe költözni.

Mi lehet az oka, hogy nem tudok munkát találni? Voltam már jó pár interjún is.



2013. jún. 20. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy mechatronikai mérnökként (gépészmérnökként) nem találsz munkát ebben az országban. Nem tudom mennyire beteg az édesapád, de erről ne beszélj a munkáltatóknak, csak arról, hogy mennyire szeretnél dolgozni, és bármire képes vagy ezért... Pesten is kell, hogy munkát találj, albérlet nélkül, csak ne támasz feltételeket, mert azt nem szeretik. Ahogy SAJNOS a kisgyermekes anyákat sem szeretik, úgy a beteg hozzátartozókat sem....ilyen világot élünk...
2013. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem azért első, de a mechatronika mérnök az nem gépészmérnök
2013. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mar hogy ne lenne gepeszmernok...
2013. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek köszönöm a segítségét. Sajnos nekem nehéz. Azért nem végeztem marketinges sulit, mert nekem az nagyon nem megy. Nem bírom magam sem eladni.


Az is lehet a gond, hogy én mindig őszinte vagyok és nem szeretek hazudni.

A második kommentelőnek: igaz is amit írsz, meg nem is. A tantárgyak többsége ugyan az, mint a gépészmérnöknek, félévente pusztán 1-3 tárgy tért el, de az sem nagymértékben. Tulajdonképpen nem sokban különbözik a kettő.

2013. jún. 22. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig a munkáért hazudni kell
2013. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!