Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi utáni nyáron már...

Érettségi utáni nyáron már nincs az ember tanulói jogviszonyban ugye? Diákmunkát akkor nem is tud így végezni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
A diákig. szept. 30-ig érvényes tudomásom szerint. Addig diák vagy.
2013. jún. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így tudom és, ha a korod megengedi akkor asszem cs.pótlékot is kapsz.
2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeptember 30-ig diák vagy, de már nem szoktak így felvenni diákmunkára, esetleg főállásba próbálj elmenni ha nagyon akarsz dolgozni.
2013. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Diákmunkát érvényes diákigazolvánnyal végezhetsz, az pedig, ha minden igaz, október 31-én jár le, addig dolgozhatsz diákként. Nekem is így volt, én a Meló-Diáknál voltam.

Jótanács: a beiratkozáskor kérnek 3000 Ft regisztrációs díjat, amit nem feltétlen kell akkor rögtön odaadni, levonathatod az első fizetésedből is. Ha te lépsz ki a szövetkezetből, akkor ezt visszakapod. Tehát ne várd meg, hogy lejárjon a diákod, hanem mondjuk október 30-án te menj be az irodába, és iratkozz ki.

2013. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Minddiáknál vagyok. Nemrég kiirták, hogy az a jogszabály, hogy érettségiző diákok nem vállalhatnak diákmunkát a nyárra.
2013. jún. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és a minddiáknál ingyenes a regisztráció meg minden??
2013. jún. 28. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
1000-et vagy 1500-öt kérnek. De ezt nem előre fizeted, hanem az első fizetésedből vonják le. De ez a többi diákmunkásra is jellemző.
2013. júl. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!