Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek a cég által biztosítva...

Akinek a cég által biztosítva van szolgálati autó, mobiltelefon, laptop, telefonszám stb. az mit csinál a saját autójával, mobiljával, laptopjával?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van saját autója a céges mellett? Saját mobilja? Komoly a kérdés, ha lehet azok írjanak, akiknek céges autója van és nem futárként, hanem középvezetőként.

2013. jún. 30. 23:32
 1/4 The Other ***** válasza:

Vannak olyan cégek, ahol ki van kötve, hogy a céges cuccokat csak céges célra lehet használni, ez esetben egyértelmű a dolog.

Ha pedig engedik, hogy magáncélra is használja, attól még lehet pl. saját kocsija, amivel mondjuk az asszony jár. Telefonszámból pedig általában mindenkinek van magánszáma is.

2013. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a ceges telefonom mellett evekig volt sajat szamom is, aztan lemondtam mert feleslegesse valt. mar csak ceges telefont hasznalok ahol kedvezobb a percdij. a ceges auto mellett van sajat is, de leginkabb egyhelyben all. ha hetvegen elmegyunk turazni vagy kulfoldre akkor azt hasznaljuk, hogy azert megse a cegeset hasznaljuk. de hetkoznap a magan dolgaim elintezesere a ceg autojat hasznalom a ceg uzemanyagaval. ezert cserebe ha kieg egy izzo vagy le kell mosni az autot, esetleg utan kell tolteni olajjal vagy szelvedomosoval akkor azt sajat zsebbol intezem es nem zargatom a ceget 1-3 ezer forintos szamlakkal.
2013. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesómnak van, ami fölösleges lett, azt a felesége vagy a nagyobb gyereke használja. Vagy pl. továbbadja a családban, én is kaptam tőlük használt mobilt. Vagy ő használja, ha olyan dolog, amit a cégessel nem tehet meg.
2013. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amado atya ***** válasza:

A céges telefont munkaidő után jól kikapcsolom, hiszen a munkám ellátása érdekében adta a cég. Cserében a magántelefonom számát az égvilágon senki nem tudja "odabent", így munkaidő után nem is zaklat(hat)nak rajta.

Ellenben magáncélra nem használom, mert a barátaimnak és a családnak mindig elérhető vagyok a saját számomon.


A többiről nem tudok nyilatkozni, mert a telefonon kívül se autó, se laptop nem jár.

2013. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!