Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem találok munkát?

Miért nem találok munkát?

Figyelt kérdés

A lakhelyemen sehol sincs munka csak Pesten! Nekem az messze lenne egy budapest melletti kis városkába élek.

Alig van pénzünk nyelvvizsgáznom kellene,ruhát venni mert szakadtak ésmegszólnak az emberek:( Mit tegyek,elegem van 4 órája keresek valamit,de csak bohócokat és luxusk*vákat keresnek! Diákszövetkezetnél is voltam...17/L


2013. júl. 2. 02:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Manapság nincs olyan emeber aki könnyen talál munkát... ez van.
2013. júl. 2. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
84%

Ó, te szegény! Már négy órája? És még mindig nem találtál? Kész katasztrófa... Igaz, mások esetleg hónapokig (néha évekig) sem találnak munkát, de ezen ne akadjunk fenn.


Ha egy pest _melletti_ városkából neked "messze lenne" az a másfél órás közlekedés, akkor ne csodálkozz rajta. Jópár ember 2.5 órát utazik/ingázik a munkahelyére, majd ugyanennyit haza. Vonat van? Távolsági busz van? Lábad van? A kényelem egy dolog, de a munka nem fog odasétálni a kapuhoz, hogy "itt vagyok", neked kell utána menni. Akár úgy is, hogy "messze van", és nem lehet 10 perces könnyű sétával bejutni a munkahelyre.

2013. júl. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Van több álláskereső oldal is, és van a Facebook-on egy nagy közösség ahol folyamatosan raknak fel állásokat, hátha találsz ott, csak ird be állás-kereső.
2013. júl. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És a diákszövetkezetnél sincs meló?-én is Pest megyei településen lakom, de náluk mindig van meló, igaz nem most kell jelentkezni, már a tavasszal osztották a munkákat.

És mit gondoltál felkattansz a netre, és tíz perc múlva már álmaid munkáját végzed?????

2013. júl. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Már négy órája, és még nincs semmi? Ez komoly? :D :D :D


Pest melletti kis "városkába" (:DDDDDDDDDD) élsz, és ezért az messze van?


Te sem vagy komplett, hallod!

2013. júl. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy a közeletekben munkát találj, kicsi az esélye. Sajnos megszokott akár 90 percet is utazni a melóhelyre. Én minden nap több két órát órát utazok a munkába (oda-vissza), és eddig ez az otthonomhoz legközelebbi munkahelyem, és Budapesten élek (és dolgozok).

Diákszövetkezethez kicsit korábban kellett volna bejelentkezned, mert a helyek többsége már elfogyott. De próbálkozni azért még lehet.


Jelentkezz be több diákszövetkezethez is. Próbálkozz hipermarketekben, boltokban. Sok sikert.

2013. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én pesten lakom mégse találok munkát már 3 és fél hónapja...4órája.. de jó fej vagy.:) tudod munkát keresni úgy kell mint ha igazi munkaidőben lennél, reggel 8kor odaülsz és délután 4ig nézegetsz több oldalt és hívogatsz minden olyat ahova lehet hogy felvesznek. amúgy nem fognak felvenni normális helyre,max feketén (erre is kevés esély van) mivel gondolom még suliba jársz.
2013. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

hogy megnyugtassalak én már 2 hete munkát keresek és nem jártam sikerrel! Bp-től nem lakok messze,tehát akár föl járnék oda is,de semmi. Így kimegyek külföldre unokatesómmal.Ebbe a sz@r országba csak tönkre lehet menni!!!



20/L

2013. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
miért kell bántani...fiatal még..és az is pozitívum hogy keres munkát, nem pedig lustálkodik..lehetne értékelni ezt..én sok sikert kívánok neki, főleg mivel sok fiatal vehetne róla példát, ti meg leoltjátok...
2013. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elhihetitek,hogy mégéletembe nem dolgoztam...Másrészt nem tudom,hogy sook -e naponta 3-4óra utazás..mert ha az utazásra menne el apénz akkor ugyanott tartok..és nem 4 órája keresek hanempár hónapja ,diákszövetkezethez többmint 1 hónapja adtambe az adataim de majd találok valamit reélem
2013. júl. 4. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!