Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tesco diákmunkára jelentkezés...

Tesco diákmunkára jelentkezés hogy megy?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem, dolgoznék a Tesco-ban diákmunkásként, árufeltöltőként. Melyik diákszövetkezethez érdemes regisztrálni? Milyen papírok kellenek? Van olyan, hogy kiválasztom, melyik áruházba mennék? Pl. én 8. kerületi vagyok, így az Aréna Tesco van a legközelebb, mondhatom, hogy oda szeretnék menni?

2013. júl. 8. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Kell pl. egészségügyi kiskönyv vagy ilyesmi?
2013. júl. 8. 21:26
 2/5 anonim válasza:
84%

Melyik diákszövetkezethez érdemes regisztrálni?

én a Melódiáknál vagyok


Milyen papírok kellenek?

személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya, adókártya, érvényes diákigazolvány és bankszámlaszám (legalábbis a melódiáknál,de gondolom,hogy máshol is ezeket kérik zömében)


Van olyan, hogy kiválasztom, melyik áruházba mennék? Pl. én 8. kerületi vagyok, így az Aréna Tesco van a legközelebb, mondhatom, hogy oda szeretnék menni?

persze


Kell pl. egészségügyi kiskönyv vagy ilyesmi?

igen,kell

2013. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éve csinálom már, igaz vidéken. Menj be oda ahova menni szeretnél és a vevőszolgálatnál kérdezd meg, hogy melyik szövetkezettel dolgoznak együtt. Mert 1 Tesco általában 1 szövetkezettel van szerződésben. Szóval egyszerűbb az adott áruházat megkérdezni mint körbetelefonálni 5 szövetkezetet, hogy te az XY Tescoban akarsz dolgozni. Ha nem tudják, mert előfordul, hogy csak a vezetés tudja, mert ők foglalkoznak vele, akkor kérd el valamelyik diákjuk elérhetőségét, vagy kérdezd meg van-e az áruházban most diák ő tuti tudni fogja.

Lesz egy szerződésed ami évente újul a diákszövetkezettel, meg egy az áruházzal, félévente/évente kell jogviyzonyigazolás, kiskönyv(tüdőszűrő eredmény+alkalmassági) kb ennyi többit elmondják úgyis.

2013. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%

A Rébusz, Multi Job és PannonWork is foglalkozik tescos melókkal. Van amelyik áruház több diákszövetkezettel is kapcsolatban áll (pl. Pesti, Váci útiak). Rébusznál nem tudom, hogy működik, de a Multinál ill. Pannonnál mindig meghirdetik az aktuális melót facebookon, arra emailben/telefonon lehet jelentkezni. Sajnos az árufeltöltői melók ennél a két diákszövnél mostanság elég ritkák, de persze próbálkozni lehet. Amúgy én mindkét diákszövvel meg vagyok elégedve. A fizut összegre pontosan kaptam meg mindig, igaz volt, hogy pár nap csúszással.


A szükséges papírok: diák/személyi ig., lakcímkártya, számlaszám (van ahol névre szólót kérnek!), TAJ kártya, adóigazolvány, iskolalátogatási és egészségügyi kiskönyv. Az eü. kiskönyvhöz kell a tüdőszűrő papír vagy mellkas rtg. Ezt magadnak kell megcsináltatnod, viszont a diákszövetkezet általában rendelkezik üzemorvossal, akihez beutalnak és az megcsinálja az alkalmasságit meg a papírokat, persze nem ingyen.


És még ezen felüli plusz kiadás: 1000 ft beiratkozásnál, amit az első fizetésedből levonnak és kilépéskor visszautalják. Tescos póló, kitűző: ~1500,- (PW-nél nincs kitűző, legalábbis nekem sosem mondták, hogy lenne/kellene :))

2013. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos infót, mentek a zöld kezek.
2013. júl. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!