Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valami vicces beszólást...

Valami vicces beszólást tudtok erre?

Figyelt kérdés

Üzletben dolgozom eladóként, és szeretek beszélgetni, viccelődni a vevőkkel (persze, csak akivel lehet). A vevők is szeretnek engem emiatt.

Szokott lenni elég gyakran olyan szituáció, amikor az emberek fizetni akarnak, vagy akármi, és leejtenek egy pénzérmét vagy valami. Néha szoktam azzal viccelődni, hogy "szórja a pénzt?" meg hasonlók, de ezt elég gyenge poén.

Valami jópofa, de nem bántó poént tudnátok erre a helyzetre írni?

Ilyenkor az ember is kellemetlenül érzi magát sokszor, hogy ott bénázik, és én csak a hangulatot szeretném ilyenkor oldani :)



2013. júl. 9. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

hát nekem beszólnál valami ilyet lehet hogy kiröhögnélek..:D

nem kell mindenből viccet csinálni, főleg nem úgy hogy csak te gondolod viccesnek, a másik meg hülyének néz.:D

2013. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
-"maga Richie Rich?" De ezt nem mindenki érti.:)
2013. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármi jó, nem kell feltétlen poénkodni, elég, ha nem ölöd meg a szemeiddel és nem sugallod azt, hogy a vevő örüljön annak, hogy ott vásárolhat, mert igazából ez hozza zavarba az embert. Én mindig normális hangnemben, türelmesen megyek a eladókhoz, mégis szinte mindig nagyon bunkók már alapból( persze van kivétel ezerből egy), ha meg véletlenül megpróbálom feltartani a sort, pl. elejtem a pénzt, csoda, ha nem szúrnak le.. :D ezért inkább én szólalok meg először és próbálom oldani a feszültséget, persze, ha alapból bunkó, kicsit gúnyos szoktam lenni.
2013. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez nagyon szimpatikus, még több ilyen eladót, mint te! :) De komolyan.. olyan faarcú, unott, trampli nyanya eladók vannak, akik nem hogy ilyen helyzetet viccel oldanának meg, hanem észre se veszi, hogy én szenvedek. Rengeteg boltban kérdezni sincs kedvem, mert ránézek a fejükre és látom, hogy nála a munka kimerül abban, hogy álljon.


Szerintem nem kell erre vicces beszólás, meg az is elég elcsépelt lenne, ha mostantól majdnem minden hasonló szituációban ezt mondanád. Elég ha nyitott vagy és mosolygós szerintem, esetleg egy "hopp, ott gurul" vagy hasonló mondat enyhíti a szituációt és nem érzi annyira bénának magát, aki bénázik. De ha már mosolyogsz kedvesen hozzá, az épp elég szerintem :)

2013. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
"alacsonyan repülnek a pénzérmék.... ebből eső lesz!" :)
2013. júl. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam, hogy mondjuk (nem tudom milyen eladó vagy) " nagyon szeretne már a magáé/tied lenni ez a xy, alig várja, hogy kifizesse/kifizesd ":)

szerintem lehet, hogy ez nem annyira bántó, mégis kicsit mosolyt csalhat az illető arcára, már ha veszi a lapot:)

2013. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Jó a kiejtésed!" - ha elejt valamit.
2013. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Az a hülye Newton!" ha elejt valamit.
2013. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Különleges világnap van, ma minden lefelé esik.
2013. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!