Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen mikor már az...

Új munkahelyen mikor már az elején kiálltatok magatokért?

Figyelt kérdés
Van az a helyzet amikor meghúzod a határt, és elkezdesz magadért kiállni, és pont egy új környezetben kezded el alkalmazni a dolgot. Biztos tudjátok milyen mikor egy tök idegen elkezdi kitapintgatni, hogy mit engedhet meg veled szemben. És ilyenkor nekik te beképzelt lehetsz, mert ők nem tudhatják, hogy te eddig mindenki lábtörlője voltál. és nem értik, hogy miért vagy ilyen. Elmagyarázod nekik, hogy eddig mindent engedtél, de ezen túl nem fogsz, mert ha mindenkinek engedsz akkor ennyi erővel mindenkinek engedned kéne attól független, hogy nem ők voltak veled szemben régen szemetek? Érthető a kérdés remélem.
2013. júl. 11. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Konkrét szitut írj..


Nem magayarázok el semmit, nem úgy állok ki amagamért, hogy az sértő legyen.


A leírás alapján azt érzem, hogy most a ló másik oldalára akarsz átesni.

2013. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok isten ments. Most nem is vagyok abban a helyzetben amúgy sem. csak azt is észrvettem, ha pl egy vékony, visszahúzódó srác vagy csaj vissza mer szólni, és így egy egy gúnyolódása nem úgy tud lecsapódni ahogy azt eltervezte a másik, akkkor még jobban kivan spécizve. Minek is kéne elfogadni, hogy vannak ilyen típusú emberek? Nem sértően gondoltam, de tudjuk, hogy van akinek az erősebb visszacsapás hat csak. Mert mentem már oda barátkozóan és tök hírtelen váltott témát és beszólt, hogy azért megyek el a cégtől, mert nem akarok dolgozni. pfff namost az ilyennel hogy akkor?
2013. júl. 11. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyennel nagyrészt nem érdemes foglalkozni...


Én sosem szóltam be senkinek, mégsem mertek szemtől szembe semmit mondani...nah de a hátammögöt.....


Viszonta főnök pontosan tudta, hogy mennyire egyenes ember vagyok, mégis eljöttem, mert besokalltam az áskálódástól... Amúgy a csendes gyilkos veszélyesbb, mint a nagypofájú!!!!! (Bocs a kifejezésért)

2013. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mondom én nem is vagyok ilyen, csak tényleg engem is mindig megtalálnak az amúgy tudva levő lelki gondokkal, kissebbségi komplexusokkal küszködő emberkék. Én ezért utálok gyárban is melózni még ideiglenesen is, bár kell a pénz, de amíg tudok várok szakmabeli meló lehetőségre.
2013. júl. 11. 08:29
 5/6 Antimod ***** válasza:
100%

Már az elején el kell kezdeni, különben beskatulyáznak, és a skatulyából később kitörni igen nehéz.

Igyekezz ne durva lenni, viszont egyértelmű, hogy veled mit lehet megtenni és mit nem!

2013. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, csak az elején az ember elkerülve, hogy magának valónak, vagy nagyképűnek ne tartsák, nem szól mindenért, de hamar el tud szaladni a ló ez tuti.
2013. júl. 11. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!