Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az első munkahely garancia...

Az első munkahely garancia programhoz hogy kell csatlakozni?

Figyelt kérdés

3 hónapja jelentkeztem be munkanélkülinek (friss diplomásként) azaz tartós munkanélküli vagyok, tehát a program vonatkozik rám. Azt nem tudom, hogy amikor beregisztráltam akkor ezzel le van tudva, vagy most vissza kell mennem és újra külön jelentkezni.

Illetve ha kell jelentkezni, akkor fogjam magam és menjek be vagy ezt akkor kell ha találtam munkahelyet?



2013. júl. 11. 09:54
 1/1 anonim válasza:
NAV-nál van olyan nyomtatvány, amit ki kell töltened a munkáltatód részére ha lesz munkád, arra kiadnak egy igazolást,hogy kevesebb mint 180 napot dolgoztál, tehát pályakezdő vagy. Ezt beviszed a munkahelyedre, ahol leadod a könyvelő/bérszámfejtőnek és a cég kedvezményesen adózik utána. Szerintem a motivációs leveledbe vagy az interjúkon ezt említsd. Sok sikert:)
2013. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!