Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Az első munkahely garancia programhoz hogy kell csatlakozni?

3 hónapja jelentkeztem be munkanélkülinek (friss diplomásként) azaz tartós munkanélküli vagyok, tehát a program vonatkozik rám. Azt nem tudom, hogy amikor beregisztráltam akkor ezzel le van tudva, vagy most vissza kell mennem és újra külön jelentkezni.

Illetve ha kell jelentkezni, akkor fogjam magam és menjek be vagy ezt akkor kell ha találtam munkahelyet?

Keress kérdéseket hasonló témában: munkahely

2013. júl. 11. 09:54  Privát üzenet  

A válasz
NAV-nál van olyan nyomtatvány, amit ki kell töltened a munkáltatód részére ha lesz munkád, arra kiadnak egy igazolást,hogy kevesebb mint 180 napot dolgoztál, tehát pályakezdő vagy. Ezt beviszed a munkahelyedre, ahol leadod a könyvelő/bérszámfejtőnek és a cég kedvezményesen adózik utána. Szerintem a motivációs leveledbe vagy az interjúkon ezt említsd. Sok sikert:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2013. júl. 19. 21:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Első munkahely garanciát igénybe vehetem még egyszer?
Részt vehetek az Első Munkahely Garancia progamban? (többi lent)
Mi ez az új "hóbort" a munkáltatóknál hogy így hirdetnek?! Támogatás igénylése miatt csak első munkahely garancia feltételinek megfelelő jelentkezzen?
Az első munkahely garancia programba hogyan tudok jelentkezni?
Az "Első munkahely garanciára" már sikerült valakinek jelentkeznie?
Első Munkahely Garancia program 30 év alattiakra is vonatkozik?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!