Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynál egy munkahelyet,...

Otthagynál egy munkahelyet, ahol szimpatikusak a kollégák és maga a cég, egy olyanért, ahol nem szimpatikusak, de magasabb fizetést kínálnak?

Figyelt kérdés

Ilyen dilemmában vagyok. Dolgozom egy helyen, szeretek bemenni reggelente. Már az interjún szimpik voltak, ezért fogadtam el az ajánlatot, de keveslem a fizetést.


Behívtak most egy másik céghez, de az első két interjún nem igazán volt rokonszenves az interjúztató és kérdései. A fizetés több lenne. Szakmailag egyik sem nagy előrelépés. A távolság az otthonomtól majdnem egyforma. Eltartanom csak magamat kell. Gondolkozom a döntésen, ezért vagyok kíváncsi mások véleményére is.


2013. júl. 11. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyivel magasabb a fizetés...


Ha csak kevéssel akkor nem.

Inkább keressek kicsit kevesebbet, de érezzem jól magam ott, ahol dolgozok.

2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 intrepid ***** válasza:
100%
(szeretek bemenni reggelente) Ha meg tudsz élni abból amit keresel, akkor ne változtass. Nagy a különbség a két hely között? Lehet itt is emelkedik a pénzed idővel.
2013. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha meg teheted hogy megélj a mostaniból is,szerintem nem kéne otthagynod.Nagyon nehéz olyan munkahelyet találni manapság ahová az ember szívesen jár dolgozni.Ha nagy szükséged lenne a több fizetésre vagy előrelépés lehetne az a munka akkor elgondolkodtató,mert attól még lehet hogy jó hely hogy a "felvételin" nem voltak valami szimpatikusak.Nem egy ilyent hallottam már ahol úgy mond visszasírták a régit,mert jobb volt a társaság.Sajnos azt veszem észre hogy minél több a dolgozó annál több a súrlódás a keverés stb.Sokszor az emberek ahelyett hogy összefognának és megkönnyítenék egymás munkáját csak megnehezítik azzal hogy irigyek vagy egyszerűen "ha neki nem jó másnak mért legyen."Jól gondold meg!
2013. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát mivel az én ösztönös megérzésem jó,én ebből indulok ki.


Neked jók?Mert akkor lehet valamit megéreztél.Amit leírtál az alapján nem,akkor már egy kis mellékállás inkább.

2013. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mennyivel több ott a lóvé?
2013. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
50 000 nettó lenne várhatóan a különbözet.
2013. júl. 11. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
annyiért már mennék.
2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hátha ennyi különbözetre azt mondod nem sokkal több,mennyi lehet a fizetésed ????


Mert az átlagfizetés közti különbség szempontjából ez bizony sokkal többnek számít.

2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

# 8 én sehol nem olvastam, hogy nem tartja sokkal többnek ezt az összeget...?

amúgy mennyire biztos, hogy megkapnád az állást?

én mondjuk 50 ezerért már simán mennék, pedig szeretem a munkahelyem :) csak gondolni kell a jövőre

2013. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 50 ezer pluszért nem mennék, a lelki nyugalmam többet ér. Ha meg elmész és az új hely rossz, költheted a pénzt stresszoldásra. Az egészség az első.
2013. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!