Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik külföldiként, határon...

Akik külföldiként, határon túliként kaptak munkát Magyarországon, mikor említik meg, hogy külföldiek? Vagy az önéletrajzba úgyis beleírjátok?

Figyelt kérdés
Nyilván van magyarországi lakcímem, adószámom, csak érdekelne, hogy nem nehezebb-e így munkát kapni, vagy valami, meg mit szólnak ehhez a munkáltatók?
2013. júl. 15. 22:19
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Ezt embere válogatja. Ha nem tartod fontosnak, ne írd be. Végül is az számít amit tudsz nem az, hogy honnan jöttél.
2013. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

Szerintem beleírom az önéletrajzba, az a legtisztább. A címnél, telefonszámnál meg úgyis magyarországi adat lesz.

2013. júl. 15. 22:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak mert előbb-utóbb csak kiderül, jobb az elején tisztázni. Meg lehetnek olyan dolgok, amik máshogy vonatkoznak külföldi állampolgárra, bár én is EU-s vagyok, de soha nem lehet tudni.
2013. júl. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!