Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A tesóm Angliában dolgozott....

Mokusfej4442 kérdése:

A tesóm Angliában dolgozott. Most, hogy hazajött, megigényelte a munkaügyin keresztül az álláskeresésit, amit ki kell küldeni vissza Angliába és úgy állapítják meg, hogy mennyi jár. Lehet ez ellen tenni valamit, hogy ő elrontotta benn a papírját?

Figyelt kérdés
Már két hónapja folyamatban van, és még mindig nem jött neki semmi. Nekem egy hónap alatt visszajött. Most hallottuk, hogy a munkaügyön dolgozó hölgy rontotta el a papírt és most küldte újra.
2013. júl. 20. 10:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Most hallottuk, hogy a munkaügyis hölgy elrontotta a papírt és újra küldte de neki semmit nem mondott.Nekem már egy hónap alatt megjött a papír.
2013. júl. 20. 10:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így történt, akkor nincs mit tenni. Hibázni emberi dolog, de korrigálta az ügyintéző. A külföldi dolgoknál előfordulhat, hogy nem is az ügyintéző hibázott, hanem valami változás volt a külföldi szervnél, amiről itthon még nem tudtak.
2013. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valletta ***** válasza:
Ha tudjátok, hogy most küldte újra, akkor mit aggódtok? Mostantól kezdjétek számolni a kb. egy hónapot. Első alkalommal nekem is eltartott addig, amíg Svájcból visszajeleztek.
2013. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!