Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy állásinterjún vagy munkára...

Egy állásinterjún vagy munkára való jelentkezés estén emiatt kerülhetek hátrányba?

Figyelt kérdés

Jelenleg piros a hajszínem, nagyon szeretem is, mert illik a személyiségemhez. Hallottam olyat, hogy nem vesznek fel embereket egy céghez, mert tetoválásuk vagy piercingjük van. Ez a hajszínre is igaz? Nem fognak felvenni, mert piros a hajam?

20/L



2013. júl. 20. 20:53
1 2 3
 1/24 intrepid ***** válasza:
92%
Hozd szóba az interjún okosan, hogy ha zavaró a hajszined, akkor hajlandó vagy megváltoztatni. Én borotvált kopasz vagyok, de ha ezen múlna egy jó munka, akár gombafrizurát is növesztenék.
2013. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Most mondjam azt hogy gyógyszerészeti cégnél finoman elküldenek, valami sz*r dumával(közben a hajad a kiváltó ok)

Elmész egy fröccsöntő üzembe mondjuk sorvezetőnek, ott meg felvesznek mivel senkit nem érdekel a hajad, lehetnél kopasz is, nyilván ezt csak hasonlításképp mondtam, sose erre alapozz, úgy állj hozzá ahogy kell, a többit eldöntik ott, ez is két emberen áll

Jobb helyeken a tudást nézik, sajnos mi már alapból nem tartozunk a jobb helyek közé, de egy esélyt lehet adni bárminek

21/F

2013. júl. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

te most hülyéskedsz??

szted egy cég égeti magat majd a piros hajszinnel,h ilyen ember dolgozik vannak nala,esetleg a cirkuszban nem gond.

2013. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Marketing ügyintéző vagyok, szerintem nem számít rossz munkának. Egyébként mellette egyetemre is járok. :)
2013. júl. 20. 21:07
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj... a piros haj elmegy egy punk koncerten.. de nem egy munkahelyen.


Tudni kéne különbséget tenni... na meg persze elkell dönteni, hogy mi a fontosabb, a munka vagy a hajad színe. (normális ember ezen egy mp-sem gondolkodik megjegyzem csendben)

2013. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

3-as

Ha elmész egyszer nyugatra, pl Németországban benézel egy informatikai munkahelyre látni fogsz ott érdekes embereket

Sok riport volt már nem hétköznapi emberekkel és munkáltatójukkal, náluk ilyen nincs hogy "szerinted egy cég, égetné magát egy ilyen emberrel" ott minden ember egyenlőnek számít, nálunk az ilyen elfogadást hallomásból sem ismerik, mert páran a mocskos kádárista rendszerben ragadtak

21/F

2013. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Én munkahelyemen sosem volt ebből gond hogy valakinek piercing van a szemöldökébe, valakinek meg rózsaszín haja van, igaz annyi esze is de mégis ott dolgozik mert nagyon jó a munkájában. A felvételi nyilván nem ezen múlik, persze fontos a megjelenés is, például ha nem kócos a hajad meg normálisan öltözködsz akkor simán felvehetnek ha a tudásod is megfelel nekik.
2013. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)
2013. júl. 20. 21:21
 9/24 bumbi02 ***** válasza:
75%
Mikor én állásinterjúra jöttem ahotelba,ahol most dolgozok, a séf megkérdezte hogy nem-e lehetne hogy levágnám a hajam.. 10 éve növesztettem, de egy ilyen munkáért természetesen. Van a buli, meg van a munka. EL kell különíteni. Nálunk a borostáért is szólnak.
2013. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ügyvédjelölt vagyok, és őszintén kétlem, hogy piercing, piros haj, tetoválás, stb. működne egy ügyvédi irodában...

Bíróságra kell járni meg ügyfelekhez. Senki nem venne komolyan. Biztosan nem kapnál ilyen állást, úgyis nagyon nehéz elhelyezkedni, mert rengeteg jelentkező van egy helyre.

2013. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!