Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Behívtak állásinterjúra....

Behívtak állásinterjúra. (Pesti kórház, raktárosi állás. ) Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Van egy óvodás korú gyermekem.Szokásos történet,gyes után nem vettek vissza. Most állást keresek. Közel 50 helyre jelentkeztem már most ide behívtak. Nincs gyakorlatom ebben a munkakörben,féltem a gyerekem hogy megsinyli(reggel nagyon korán én vinném oviba,du.a barátnőm megy érte, persze nem ingyen). Fogalmam nincs mi pénzt kereshetnék raktárosként. Szóval más is ennyire parázik?
2013. szept. 9. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kórházba mész és a kórház alkalmaz és nem egy magán cég akkor is közalkalmazottként minimálbért kapsz durván 70-75 ezret havonta ami elég gáz pénz, de gondolom a semminél mindig jobb. Attól függ hány órás munkáról van szó és hogyan jelentenek be.

Egy ilyen raktárosi munkakörben én sem dolgoztam de lényegében annyi hogy különböző dolgokat kell kiadnod, pakolnod kell, meg egy valag papírmunkád lesz, arra készüljél fel. Egy állásinterjún nem hiszem hogy sok mindent kérdeznének erről, megkérdezik, hogyan állsz a matekkal, mennyire ismered fel a dolgokat meg ilyeneket, de belejössz abba, hamar megtanulod, csak győzd meg őket valahogy hogy tényleg akarod is csinálni, meg hogy érdekel a munka.

Én takarítóként dolgozom kórházban férfiként vidéken, én gépekkel takarítok 12 órás műszakba ha úgy van akkor műtőkbe is berendelhetnek segíteni ha a takarítónőnek nagyon felhalmozódott a munkája éppen, de a jó az benne hogy 2 nap meló után 2 napot otthon vagyok, igaz hogy a hétvégém is rámegy de akkor elég csak 8 órát bent lennem, viszont ha extra munka adódik akkor ugyanúgy 12 órás műszak van hétvégén is de azt külön kell beírnom és vagy túlórába kifizetik, vagy hétköznap megkapom azt a plusz 4 órát pihenőnek. Kb ennyit tudok a kórházi munkáról.

2013. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
70-90 között fogsz kapni, ebben biztos vagyok. Ha lenne targoncás jogsid, az szépen megnyomná ezt az összeget.
2013. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még kérdezném az első válaszolótól van béren kívüli juttatás? Cafetéria ,meg bérlet pénz fizetés? (Persze nem a pestire gondolok)Persze ha belegondolok ebbe a 70e ft körüli fizuba (amiből még levonandó a pesti bérlet illetve a volánbusz bérlet)+ 20e a barátnőmnek a gyerekért járásárt). Akkor örülök hogy dolgozhatok. Persze ha egyáltalán én leszek a befutó!
2013. szept. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!