Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen rossz érzésem? Felőröl a jövő hétig.

Figyelt kérdés

Ez lesz az első munkahelyem (a gyakorlaton kívül) így totál tapasztalatlan vagyok. Hétfőn kezdek, de a szerződésem még nincs aláírva, ráadásul megbízási szerződés lesz és az ismerősök beparáztattak hogy nehogy legyen még anyagi felelőségem is. A munkaidőmet nem tudom még, mert mikor felvettek akkor azt mondták hogy örüljek hogy dolgozhatok.

Szóval most annyira rossz és sokat idegeskedem hogy mi lesz így hétfőn :S Az osztályvezető ráadásul eléggé kattant emberkének tűnik, ő maga is mondta hogy eléggé idegbeteg tud lenni.

Mit csináljak hétfőn? Rögtön kérjem a szerződést? Kérdezzem meg hogy lesz-e anyagi felelőségem vagy ha lenne azt úgy is beleírnák és látni fogom?

Nem vagyok amúgy gyáva, csak ez a hely nagyon nyomasztó... :S Hiányzik a gyakorlati helyem, ott minden simán ment.

Légyszi adjatok tanácsokat hogy hogyan viselkedjek.


2013. okt. 5. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem indiában élsz és valami szemét gyárban fogsz dolgozni gyerekmunkásként.

Szerintem keresd ki a munka törvénykönyve rád vonatkozó passzusait és vértezd fel magad egy kis tudással, mi jár neked és mi nem. Vagy keress fel ilyen oldalakat, amik a munkavállaló jogait és kötelességeit felsorolják.

Eleve rosszul indul én a helyedben sok jót nem várnék tőle.

Ha az osztályvezető kijelentette, hogy idegbeteg, attól még nem kell be.zarni ,csak azt hiszi talán, hogy így több mindent benyelsz majd tőle, ha túllép egy határon.

Azt javaslom, ha ilyen történne, azonnal mond meg neki tárgyilagosan és kimérten , érzelmek nélkül, hogy így meg így nem beszélhet veled. De ha látják rajtad,hogy félsz, akkor rád szállhat és neked annyi, akárcsak az életben.

Nem kell megijedni ilyen dumás emberektől, hogy én idegbeteg tudok lenni és mit képzel, akkor neki mindent lehet, egy 'lós.rt mama!'

2013. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző mondja.

Unott fejjel, egyenes háttal hallgasd végig a monológot, ha kiabál, és mondd meg, hogy így nem beszélhet veled.


Nem tudom milyen szakmában próbálsz elhelyezkedni, de én egy ilyen munkahelyért nem hullajtnék könnyeket.

2013. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gazdasági szférában. Két hónapot kéne ott kibírnom, ami nem tűnik soknak, csak azon kívül hogy mit kéne csinálnom nem mondtak el nekem semmit. :S És nem tom hogy kezdjem el így a hétfő reggelt.
2013. okt. 5. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nő vagy igaz?

Ha férfi vagy, akkor nagyon nagy a baj.

Mi van ha ebben a szférában a nagy nyomás és hajtás miatt mindenki dilis egy kicsit, akkor mi lesz veled....?

2013. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nő igen. És fiatal, ezért is vagyok gyakorlatlan még. Igyekszem én, csak félek az első naptól, hiszen sok mindent kell számon kérnem amit még nem tettem sose.
2013. okt. 5. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!